کنفرانس خبری آنچلوتی پس از پیروزی سخت برابر بیلبائو و تثبیت صدرنشینی در لالیگا

کنفرانس خبری آنچلوتی پس از پیروزی سخت برابر بیلبائو و تثبیت صدرنشینی در لالیگا

پایگاه خبری فوتبالی - کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید به تمجید از تلاش شاگردانش در دیدار برابر اتلتیک بیلبائو پرداخت. 

به گزارش فوتبالی، شب گذشته دو تیم رئال مادرید و اتلتیک بیلبائو دیدار معوقه هفته نهم را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار کردند که در پایان، لوس بلانکوس با تک گل کریم بنزما، ستاره این روزهای رئال مادرید و فرانسه، موفق به کسب پیروزی خفیف یک بر صفر شد. شاگردان آنچلوتی با این پیروزی 36 امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به رقیب همشهری خود، اتلتیکو مادرید اختلاف هفت امتیازی به وجود آوردند. 

به نقل از وب‌سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، آنچلوتی پس از پایان بازی گفت: "روند خیلی خوبی در پیش گرفته‌ایم و من از همه راضی هستم، حتی کسانی که روی نیمکت نشسته‌اند و فرصت بازی به آن‌ها نمی‌رسد. در مقابل تیمی بازی کردیم که انسجام بالایی داشت. آن‌ها خیلی وقت بود که در خارج از خانه شکست نخورده بودند و حتی دو روز بیشتر از ما فرصت استراحت کردن داشتند. در نیمه اول اول خوب بودیم، اما در نیمه دوم پاس‌های اشتباه زیادی دادیم و در 15 یا 20 دقیقه پایانی بازی تحت فشار بودیم."

"این تیم می‌تواند در روزهای سخت، عمیق‌تر بازی کند. رئال مادرید باشگاهی نیست که تسلیم شود. ما گروهی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار داریم و می‌توانیم به عنوان‌های مهم برسیم."

4416

166 نظر