برد ارزشمند فاینورد با بازی جهانبخش

برد ارزشمند فاینورد با بازی جهانبخش

پایگاه خبری فوتبالی - فاینورد با بازی ۸۰ دقیقه‌ای ملی‌پوش ایرانی خود مقابل هراکلس به پیروزی دست یافت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، در دیدار معوقه هفته چهارم لیگ اردیویسه هلند، تیم فاینورد در حالی که علیرضا جهانبخش را پس از چهار مسابقه دوباره در ترکیب و سمت راست خط هجومی داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب در استادیوم دِ کویپ مقابل هراکلس رده چهاردهمی قرار گرفت.

فاینورد در دقیقه ۱۱ توسط لوئیس سینیسترا به گل رسید، اما بازبینی ویدئویی صحنه این گل را مردود کرد و تنها چهار دقیقه پس از این اتفاق هراکلس دروازه یاران جهانبخش را باز کرد.

سینیسترا پس از مردود شدن گل، باز هم در ترکیب فاینورد درخشید و در دقایق ۷+۴۵ و ۶۹ دروازه هراکلس را باز کرد تا یاران جهانبخش با بازگشت فوق‌العاده در این بازی خانگی و حیاتی به برتری دست یابند.

تیم فوتبال فاینورد با برتری ۲ بر یک در بازی امشب مقابل هراکلس که دهمین پیروزی فصل آنها بود، ۳۲ امتیازی شد، به رده دوم جدول لیگ اردیویسه هلند صعود کرد و به یک امتیازی آژاکس رسید.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی فاینورد همانند ۱۱ مسابقه گذشته فصل ۲۲-۲۰۲۱ که در لیگ اردیویسه هلند به میدان رفته بود، در دیدار مقابل هراکلس که تا دقیقه ۸۰ در زمین حضور داشت نیز نتوانست گلزنی کند و به روند ناکامی خود پایان بدهد.


1470

35 نظر