سرمربی اسبق و منفور بارسلونا دستمزد عقب افتاده‌اش را قسط‌بندی کرد

سرمربی اسبق و منفور بارسلونا دستمزد عقب افتاده‌اش را قسط‌بندی کرد

پایگاه خبری فوتبالی - اوضاع مالی بارسلونا به حدی آشفته است که این باشگاه هنوز دستمزد سرمربی اسبق خود یعنی کیکه ستین را با گذشت یک سال و نیم از اخراج او پرداخت نکرده است.

به گزارش فوتبالی، کیکه ستین کسی بود که جایگزین ارنستو والورده در بارسلونا شد اما روند نتیجه گیری او به شدت ضعیف بود و بارسلونا در همان نیم فصلی که در 2019/20 با ستین گذراند، شکست های تحقیر آمیزی را تجربه کرد که بدترین آن باخت هشت بر دو مقابل بایرن مونیخ بود. بارسا با هدایت ستین در ال کلاسیکو هم مقابل رئال مادرید با نتیجه دو بر صفر شکست خورد و این نتایج فاجعه‌بار موجب منفور شدن ستین میان هواداران بارسلونا شد.

به گفته کادناسر، کیکه ستین اکنون با باشگاه بارسلونا بر سر دستمزد عقب افتاده اش که پس از اخراج به او پرداخت نشده، به توافق رسیده است. در حقیقت ستین 4 میلیون یورو از بارسلونا طلب دارد و قرار شده است که این طلب را به صورت اقساطی دریافت کند و سر این موضوع با خوان لاپورتا به توافق رسیده و برای قسطی بودن آن رضایت داده است.

بارسا به طور کلی از سال 2019 به بعد در یک سراریزی عجیب و غریب قرار گرفت و چند بار سرمربی خود را عوض کرد و اکنون باید دید که با ژاوی هرناندز چه سرنوشتی خواهد داشت.

1470

220 نظر