دیدار پرسپولیسی‌های سابق در قطر

دیدار پرسپولیسی‌های سابق در قطر

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع میانی تیم ملی با مربیان سابقش در باشگاه پرسپولیس دیدار کرد.

به گزارش فوتبالی، شجاع خلیل‌زاده مدافع ملی پوش باشگاه الریان قطر که پیش از این در باشگاه پرسپولیس شاگردبرانکو ایوانکوویچ بود امروز در دوحه قطر با او و سایر دستیارانش که در حال حاضر مسئولیت فنی تیم ملی عمان را بر عهده دارند دیدار کرد.

برانکو و کادرفنی تیم ملی عمان شامل زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو مربی بدنساز و پانادیچ مربی دروازه‌بان‌ها برای شرکت در عرب کاپ در قطر حضور دارند.

شجاع که در ابتدای لیگ شانزدهم و در زمان حضور برانکو به پرسپولیس پیوست رابطه بسیار خوبی با این مربی کروات و دستیارانش دارد و در زمانی که برانکو در پرسپولیس بود شجاع در کنار سیدجلال حسینی زوج خط میانی پرسپولیس را تشکیل می دادند.

مدافع الریان که چند روز پیش یک عمل جراحی انجام داده بود بعد از ترخیص از بیمارستان به دیدار مربی سابقش رفت و با او و دستیارانش به مرور خاطرات خوب خود در پرسپولیس پرداختند.

اصلا بعید نیست که کارلوس کی‌روش یکی از سوژه‌های صحبت شجاع با برانکو باشد. در دوران سرمربیگری کی‌روش در تیم ملی، مدافع پرسپولیس شانسی برای ملی‌پوش شدن پیدا نکرد.

از طرف دیگر، کی‌روش در حال حاضر همراه با تیم مصر به قطر آمده و در صورتی که در مراحل بالاتر عرب کاپ شاهد تقابل مصر و عمان باشیم، قطعا رویارویی کی‌روش و برانکو – که همه در جریان اختلاف آنها هستند – یکی از اتفاقات جذاب این تورنمنت خواهد بود.

7655

631 نظر