لحظه‌ای که مسی از جمله نماینده فرانس فوتبال به همسرش عصبانی شد!

لحظه‌ای که مسی از جمله نماینده فرانس فوتبال به همسرش عصبانی شد!

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی درخواست یکی از مدیران فرانس فوتبال برای خروج همسرش از تصویر را در شب بردن هفتمین توپ طلایش در پاریس رد کرد.

به گزارش فوتبالی، مسی جلوتر از لواندوفسکی، جورجینیو و بنزما توانست توپ طلا را ببرد و جایزه را از دست هم تیمی سابقش لوئیز سوارز دریافت کرد. پیش از آغاز مراسم، بازیکنان و خانواده هایشان روی فرش قرمز رفتند و در مقابل رسانه ها عکس گرفتند.

مسی در کنار همسرش آنتونلا و فرزندانش تیاگو، ماتئو و سیرو لباس های مشابهی را به تن کرده بودند. حالا ویدیویی از این لحظات در شبکه های اجتماعی منتشر شده که به شدت وایرال شده است. در حقیقت یکی از مدیران نشریه فرانس فوتبال از آنتونلا می خواهد که از مسی فاصله بگیرد تا لئو در کنار سه فرزندش عکس بگیرد. آنتونلا به حرف وی گوش می دهد اما لئو به شدت عصبانی میشود و از همسرش می خواهد که برگردد تا بتوانند عکس های خانوادگی بیشتری بگیرند.

مسی و همسرش آنتونلا از 9 سالگی با هم آشنا شدند. این دو از طریق لوکا، پسرخاله آنتونلا با هم آشنا شدند که هم تیمی لئو در تیم نیول اولدبویز بود. آنتونلا در تمامی مراسم های توپ طلای مسی در کنار وی بوده است و به نظر می رسید که مسی نمی خواسته که همسرش حتی برای چند لحظه از او دور شود!

4125

1088 نظر