مشخص شدن سه گزینه رانگنیک برای دوران پسارونالدو

مشخص شدن سه گزینه رانگنیک برای دوران پسارونالدو

پایگاه خبری فوتبالی - خیلی ها می خواهند ببینند که رالف رانگنیک مربی آلمانی چطور چهره منچستریونایتد را درون و بیرون زمین عوض می کند.

به گزارش فوتبالی، رانگنیک تا پایان فصل هدایت منچستریونایتد را به عهده خواهد داشت و بعد از آن دو سال در نقش مشاوره با شیاطین سرخ همکاری خواهد کرد. یکی از معماهای منچستریونایتد این است که بعد از اتمام قرارداد رونالدو چگونه تیم را بسازند و حالا بیلد گزارش داده است که هالند گزینه اصلی شیاطین سرخ است. در حقیقت رانگنیک به خوبی مهاجم نروژی را می شناسد و قصد دارد که او را به ترکیب تیمش اضافه کند. 

البته هالند تنها گزینه منچستریونایتد نیست بلکه شیاطین سرخ شرایط جذب تیمو ورنر از چلسی و انکونکو از لایپزیش را دنبال می کنند. در حقیقت رانگنیک می خواهد با رفع نقاط ضعف، تیمی را در منچستریونایتد بسازد که سالها ر اروپا قدرت نمایی کند. ورنر در چلسی جا نیافتاده و قصد جدایی را دارد و از سویی انکونکو که در پست وینگر بازی می کند، تصور می کند که زمان خروجش از لایپزیش فرا رسیده و می تواند گامی بزرگ در دوران فوتبالش بردارد.

رانگنیک قرار است که تا سال 2024 به اتفاقات منچستریونایتد نظارت داشته باشد تا بتواند این تیم را بالاخره سالهاران بعد از جدایی فرگوسن به روزهای درخشانش برگردد.

4125

198 نظر