کامنت جنجالی رونالدو برای پست اینستاگرامی ضدمسی

کامنت جنجالی رونالدو برای پست اینستاگرامی ضدمسی

پایگاه خبری فوتبالی - کامنت جنجالی کریستیانو رونالدو در پست اینستاگرامی یکی از فن پیج هایش در مورد توپ طلای مسی با واکنش های زیادی همراه شده است.

به گزارش فوتبالی، مسی روز دوشنبه هفتمین توپ طلایش را کسب کرد که خیلی ها معتقد بودند که روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ باید این جایزه را ببرد. یکی از هواداران رونالدو در صفحه خود پستی را علیه توپ طلای مسی منتشر کرده است که ستاره پرتغالی از عبارت "factos" در زبان پرتغالی استفاده کرده است که معنی "درست است" را می دهد. 

رونالدو نتایج توپ طلای امسال را ناعادلانه می دانست و به همین خاطر حاضر به شرکت در مراسم نشد و حتی قبل از مراسم به شدت به پاسکال فره سردبیر فرانس فوتبال حمله کرد و او را دروغگو خواند. 

یک پیج هواداری اینستاگرامی در مورد توپ طلا نوشته است:" 43 گل در امسال، شش گل در پنج بازی لیگ قهرمانان اروپا که همه بازیها کلیدی بودند. صرفنظر از سنش همچنان معجزه می کند و تاثیرگذارترین بازیکن دنیاست. بعد او را در رتبه ششم قرار می دهند؟ آیا واقعا پنج نفر در امسال بهتر از او بوده اند؟ نه. جنگ با لواندوفسکی عادلانه بود که فوق العاده کار کرد و بایرن فصل بهتری نسبت به یوونتوس داشت اما کریستیانو در سطح ملی بهتر بود. جایزه به چه کسی رسید؟ مسی که کوپا دل ری را برده بود و از زمان رفتن رونالدو یک گل هم به رئال نزده و در همه بازیای بزرگ تحقیر شده و کوپا آمریکا که قرار بود هر چهار سال یک بار برگزار شود اما آن را هر سال برگزار می کنند. در نیمه نهایی و فینال آن مسابقات هم گل نزد. از نظر فردی نیز فصل ضعیفی در پی اس جی داشته است.برای این که رونالدو این جایزه را ببرد، باید شاهکار باشد. هر کاری هم بکند، راهی پیدا می کنند تا جایزه را از او بگیرند. در مورد مسی برعکس است. ممکن است که فصلی محو داشته باشد و همیشه راهی پیدا می کنند تا به او لطف کنند و جایزه بدهند. دزدی، لجن بار، شرم آور، کاملا تاسف بار. آنهایی که باید می دیدند، دیدند. کسی که هوش کافی را دارد، می داند که آنها شایستگان واقعی جایزه بودند. بردن جایزه بدون این که لیاقتش را داشته باشی، یک شادی کذب و بدون افتخار است. "

در حقیقت رونالدو امسال در رده ششم توپ طلا قرار گرفت که مسی، لواندوفسکی، جورجینیو، بنزما و کانته بالاتر از او بودند.

4125

1450 نظر