عکس؛ ژست بامزه رونالدو و هم‌تیمی‌‌ها پیش از بازی با آرسنال

عکس؛ ژست بامزه رونالدو و هم‌تیمی‌‌ها پیش از بازی با آرسنال

پایگاه خبری فوتبالی - یکی از مهم ترین بازی هایی که در این هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس برگزار می شود، میان منچستر یونایتد و آرسنال است که این بازی از ساعت 23:45 پنجشنبه در ورزشگاه اولدترافورد استارت خواهد خورد.

به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو انگیزه ویژه ای برای این بازی خواهد داشت چرا که اکنون رقابت برای توپ طلای بعدی آغاز شده است و رونالدو تلاش خود را خواهد کرد تا بتواند سال درخشانی داشته باشد و دوباره به دوران اوج خود برگردد و جوایز فردی و تیمی را به دست بیاورد.

منچستر یونایتد در هفته های اخیر اوضاع خوبی نداشته است و با برکناری اوله گونار سولشر و آمدن رانگنیک به دنبال ایجاد تغییر و تحول است. هر چند که فعلا مایکل کریک روی نیمکت شیاطین سرخ نشسته است تا رانگنیک بتواند مجوز حضور روی نیمکت منچستر یونایتد به عنوان سرمربی را از اتحادیه فوتبال انگلیس دریافت کند.

رونالدو در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری بامزه را از ژست تیم برنده تمرینات منچستر یونایتد منتشر کرد تا بدین ترتیب انگیزه ویژه و روحیه بالای خودش و هم‌تیمی هایش را نشان دهد.

رونالدو در دوره اول حضورش در منچستر یونایتد معمولا عملکرد خوبی مقابل آرسنال داشته و گل هایی به یاد ماندنی به این تیم زده است.

1470

729 نظر