احتمال برگزاری دیدار حساس بایرن مونیخ - بارسلونا پشت درهای بسته

احتمال برگزاری دیدار حساس بایرن مونیخ - بارسلونا پشت درهای بسته

پایگاه خبری فوتبالی - به احتمال فراوان دیدار حساس بارسلونا مقابل بایرن مونیخ پشت درهای بسته و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. 

به گزارش فوتبالی، چهارشنبه شب از هفته پایانی رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا در ورزشگاه آلیانز آرنا به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار برای آبی اناری‌های حکم مرگ و زندگی را دارد و در صورت عدم کسب پیروزی در این دیدار، احتمالا راهی لیگ اروپا خواهند شد و ضررهای مالی بسیاری را باید متحمل شوند. 

به نقل از سایت گل، امروز صبح فرماندار ایالت باواریا علنی اعلام کرد که باید به خاطر رشد آمار مرگ و میر به خاطر کرونا و همچنین به وجود آمدن نوع جدیدی از این ویروس، باید بازی‌های ورزشی پشت درهای بسته برگزار شود. او حتی در این باره تاکید کرد که در صورت مخالفت دولت آلمان، ایالت باواریا اجازه ورود تماشاگران به استادیوم نخواهد داد و در صورت محقق شدن این موضوع، بازی حساس بارسلونا در خانه بایرن مونیخ، بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. 

مارکوس شودر در این باره به BAYERN 2 گفت: "هیچ دلیل و منطقی برای حضور دوباره تماشاگران در استادیوم نمی‌بینم. اگر دولت فدرال با این موضوع مخالفت کند، ما در ایالت باواریا، این قانون را به تنهایی اجرا خواهیم کرد."

4416

222 نظر