روزشمار برای امیر قلعه‌نویی و گل گهر

روزشمار برای امیر قلعه‌نویی و گل گهر

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی صاحبنام و باتجربه گل گهر سیرجان امیدوار است با پشت سر گذاشتن بخشی از محرومیتش، شرایط برای بازگشت روی نیمکت این تیم برایش فراهم شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، امیر قلعه نویی که توانسته این فصل تیمی در قامت مدعی شکل دهد، بزرگترین مشکل را در دوری از نیمکت این تیم در بازی‌های رسمی می‌بیند. اتفاقی که با حکم کمیته اخلاق باعث شده تا امیر قلعه نویی با محرومیت از همراهی این تیم مواجه شود.

با این حال باشگاه گل گهر سیرجان با توجه به تحمل بخشی از مدت محرومیت سرمربی‌اش، اقدامات لازم برای بخشودگی باقیمانده آن را دنبال می‌کند و امیدوار است شرایط برای همراهی امیر قلعه نویی در دیدارهای رسمی شکل گیرد. موضوعی که سرپرست این باشگاه چندی پیش آن را اعلام کرده و اکنون در انتظار پاسخ رسمی فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق هستند.

قلعه نویی که امروز تیمش در دیداری تدارکاتی برابر پرسپولیس با گل مرتضی تبریزی از روی نقطه پنالتی به برتری دست یافت، روزشمار تصمیم نهایی فدراسیون را دنبال می‌کند و باید دید شرایط بعد از گذشت هفت هفته از لیگ در فصل بیستم برای بازگشت وی مهیا خواهد شد یا خیر.


6641

14 نظر