طیبی: هدف یامگا گرفتن پنالتی بود، به هیچ عنوان خطا نکردم/ تیم محکمی داریم و به آینده امیدواریم

طیبی: هدف یامگا گرفتن پنالتی بود، به هیچ عنوان خطا نکردم/ تیم محکمی داریم و به آینده امیدواریم

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد هیچ خطایی روی مهاجم خارجی استقلال انجام نداده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمد طیبی درباره تساوی خانگی تیمش برابر استقلال گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، ولی در مجموع عملکرد خوبی داشتیم و اگر تمرکزمان را حفظ می‌کردیم حتی می‌توانستیم برنده شویم. استقلال موقعیت‌های خوبی داشت و ما هم چند فرصت خیلی خوب را از دست دادیم و فکر می‌کنم تساوی عادلانه بود. هر چند که هدف ما در این بازی فقط رسیدن به پیروزی بود. ما در این بازی ثابت کردیم که حتی بدون پشتوانه مالی و انجام هزینه‌های هنگفت هم می‌توانیم تیم خوبی داشته باشیم.

وی در مورد صحنه‌ای که استقلالی‌ها معتقد بودند روی کوین یامگا مرتکب خطای پنالتی شده است، خاطر نشان کرد: خیلی از کارشناسان در این زمینه نظر دادند و گفتند که خطایی رخ نداد. هدف من فقط زدن توپ بود و این را هم بگویم که هدف بازیکن استقلال گرفتن پنالتی بود و او خودش را به من زد و با زرنگی می‌خواست پنالتی بگیرد. من هیچ خطایی در آن صحنه انجام ندادم و یامگا با این نیت به من نزدیک شد که پنالتی بگیرد.

مدافع میانی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد صنعت نفت از لحاظ امتیازگیری عملکرد چندان خوبی نداشته است، اظهار داشت: شما باید شرایط تیم ما را در نظر بگیرید و ببینید تیم‌های دیگر چگونه 200 میلیارد هزینه کرده‌اند. در ضمن تا به امروز یک ریال دریافتی نداشته‌ایم و این بازیکنان فقط به عشق هواداران صنعت نفت بازی می‌کنند.

طیبی در پایان تصریح کرد: ما چند هفته علیرضا منصوریان را روی نیمکت نداشتیم و بازی‌های سختی را هم پشت سر گذاشتیم که باید به بازی مقابل گل‌گهر، استقلال، نساجی و پرسپولیس اشاره کنم. ما تیم محکمی داریم و به آینده امیدواریم. شک نکنید که نتایج خوبی خواهیم گرفت و در جدول جایگاهی بهتر به دست خواهیم آورد. فقط امیدوارم که مشکلات هم حل شود تا بازیکنان آرامش بیشتری داشته باشند.


7474

210 نظر