عکس؛ واکنش مسی و لواندوفسکی نسبت به هم پس از پایان مراسم چه بود؟

عکس؛ واکنش مسی و لواندوفسکی نسبت به هم پس از پایان مراسم چه بود؟

پایگاه خبری فوتبالی - مراسم توپ طلای سال 2021 هم توسط نشریه فرانس فوتبال در تالار دوشاتله شهر پاریس فرانسه برگزار شد و لیونل مسی به طور رسمی جایزه توپ طلا را به دست آورد و بدین ترتیب اکنون فوق ستاره آرژانتینی 7 توپ طلا در گنجینه افتخارات خود دارد.

به گزارش فوتبالی، روبرت لواندوفسکی و لیونل مسی به عنوان دو مدعی اصلی جایزه توپ طلا در سال 2021 شناخته می شدند که در نهایت این جایزه به لئو مسی رسید و مهاجم لهستانی جایزه بهترین گلزن سال را بُرد و در رده بندی توپ طلا در جایگاه دوم ایستاد. خیلی ها معتقد بودند که روبرت لواندوفسکی شایسته کسب جایزه توپ طلا در سال 2021 است اما این اتفاق رخ نداد و جایزه به مسی رسید.

لیونل مسی پس از بُردن جایزه توپ طلا درباره روبرت لواندوفسکی گفت:"روبرت، تو شایسته توپ طلای خودت هستی. سال قبل همه می‌دانستند که تو برنده بزرگ این جایزه بودی." لواندوفسکی هم در پایان مراسم گفت:"تبریک می‌گویم به مسی و تمامی برندگان"

در صحنه ای هم که پس از پایان مراسم دیده شد، لیونل مسی و روبرت لواندوفسکی یکدیگر را در آغوش کشیدند و بدین ترتیب به هم تبریک گفتند و این شب طلایی را در پاریس به پایان رساندند.

1470

430 نظر