عکس؛ عصبانیت و خشم امباپه پس از نهم شدن در رده بندی توپ طلا

عکس؛ عصبانیت و خشم امباپه پس از نهم شدن در رده بندی توپ طلا

پایگاه خبری فوتبالی - کیلیان امباپه سوپر استار فرانسوی پاریسن ژرمن به نظر اصلا از نهم شدن در رده بندی توپ طلا خوشحال نیست. 

به گزارش فوتبالی، از ساعت 23 به وقت تهران، مراسم توپ طلا 2021 در شهر پاریس برگزار شده و تاکنون نفرات برتر تا رده ششم معرفی شده‌اند. پس از معرفی شدن بهترین بازیکن زن و بهترین بازیکن جوان، نوبت به معرفی نفرات دهم و نهم رده بندی توپ طلا رسید که در آن به ترتیب، جیانلوئیجی دوناروما و کیلیان امباپه از پاریسن ژرمن در این رده‌ها قرار گرفتند و امباپه اصلا از این موضوع خوشحال نیست.

کیلیان امباپه در سال اخیر موفق به قهرمانی در لیگ ملت‌های اروپا و همچنین لیگ یک فرانسه شد، اما این ستاره بیست و دو ساله در یورو و لیگ قهرمانان اروپا نتوانست درخشان ظاهر شد. امباپه در یورو 2020 مقابل سوئیس، پنالتی‌اش را از دست داد، تا خروس‌ها خیلی زود از جام خداحافظی کنند و در لیگ قهرمانان نیز مغلوب قدرت منچسترسیتی و پپ گواردیولا شدند. 

امباپه از پنجره نقل و انتقالات تابستانی اخیر، بارها و بارها به رئال مادرید لینک شده و فلورنتینو پرز رئیس لوس بلانکوس، در مصاحبه‌هایش از علاقه بی حد و حصرش به ستاره سابق موناکو می‌گوید. قرارداد امباپه در تابستان آینده به پایان می‌رسد، اما با این وجود ناصر الخلیفی پیشنهاد 200 میلیون یورویی رئال مادرید را رد کرد. 

4416

1372 نظر