شیری: مستحق این همه هرج و مرج نیستیم/ در شأن ما نبود تیم‌مان را در رختکن معطل نگه دارند

شیری: مستحق این همه هرج و مرج نیستیم/ در شأن ما نبود تیم‌مان را در رختکن معطل نگه دارند

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به اتفاقات ابتدای بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان و معطلی دو تیم در رختکن اعتراض کرد و این مسئله را دور از شأن سرخپوشان دانست.

به گزارش فوتبالی، مهدی شیری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری یک بر صفر این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: این سه امتیاز خیلی برای ما مهم بود و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.
وی درباره اعتراض جمعی بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی گفت: بزرگ‌ترهای تیم هستند و در این مورد صحبت می‌کنند. با این حال از وزیر ورزش که در رأس کار است، می‌خواهم به تیم ما هم نگاهی داشته باشند تا آرامش به تیم ما برگردد. ما واقعاً مستحق چنین هرج و مرجی نیستیم و امیدوارم به تیم ما هم رسیدگی کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که ابتدای بازی با مشکلات تبلیغات محیطی دو تیم معطل شدند و آیا این موضوع روی عملکرد تیم‌ها تأثیرگذار بود یا نه، خاطرنشان کرد: ما پیش از آغاز بازی در رختکن تنیس فوتبال بازی می‌کردیم که گرم بمانیم. یعنی چه؟ نمی‌فهمم چه اتفاقی می‌افتد؟ نه در شأن بازیکنان ماست و نه در شأن تیم‌مان بود که 15، 20 دقیقه ما را در رختکن معطل کنند و سرد شویم. نمی‌دانم واقعاً چه ارگان‌هایی با هم اختلاف دارند، اما این در شأن تیم ما نبود.

شیری درباره اینکه آیا از عملکرد مجید صدری در رأس مدیریت باشگاه پرسپولیس رضایت دارند یا نه، اظهار داشت: امیدوارم او هم سعی و تلاش خود را بیشتر کند. واقعاً همانطور که گفتم شأن بازیکنان ما این نیست و امیدوارم خیلی زودتر شرایط به روال برگردد و بچه‌های ما به روند خود برگردند.


6641

103 نظر