پرسپولیس یک - نفت مسجدسلیمان صفر/ بازگشت پرسپولیس به روزهای خوب/ عبدی و یک هیچ و دیگر هیچ!

پرسپولیس یک - نفت مسجدسلیمان صفر/ بازگشت پرسپولیس به روزهای خوب/ عبدی و یک هیچ و دیگر هیچ!

پایگاه خبری فوتبالی- دیدار رفت دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در لیگ بیست و یکم با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

به گزارش فوتبالی، در نیمه اول این دیدار دو تیم نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند تا بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما در نیمه دوم و در همان ابتدای کار، پرسپولیس موفق شد روی حرکتی تیمی و در نهایت با ضربه مهدی عبدی، از حریف خود پیش بیفتد. در ادامه نیز مهدی عبدی موقعیتی فوق العاده برای دو گله کردن خود و تیمش را داشت اما نتوانست از آن استفاده کند. اما این مانع برد پرسپولیس نشد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی با برد و کسب سه امتیاز به استقبال دربی و بازی حساس برابر استقلال در هفته هشتم بروند.

پرسپولیس با این برد به رده دوم جدول رفت.


دوشنبه 8 آذر

پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان ساعت 18

تیم داوری: کوپال ناظمی – سعید قاسمی – محمدعلی پورمتقی – مهدی مرجانزاده


ترکیب پرسپولیس

حامد لک، فرشاد فرجی، علی نعمتی، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، مهدی ترابی، وحید امیری، مهدی عبدی، عیسی آل کثیرترکیب نفت مسجدسلیمان

علی محسن زاده، مجتبی لطفی، محمد بلبلی، امیر روستایی، میثم نقی زاده، محمد مهدی احمدی، مجید عیدی، مسلم مجدمی، سجاد حیدری، علی عبدالله زاده، هاتف نادری


شرح گل

پرسپولیس یک - نفت مسجدسلیمان صفر (مهدی عبدی دقیقه 50): میلاد سرلک در مقابل محوط جریمه صاحب توپ شد و پس از حفظ توپ آن را به سمت چپ و مهدی ترابی فرستاد و آن را به دهانه دروازه ارسال کرد تا مهدی عبدی با تکل خود و برخورد آن به دروازه بان، گلزنی کند. باتوجه به اینکه ضربه عبدی در مسیر اوت بود، این گل احتمالا به نام دروازه بان حریف ثبت خواهد شد.


گل اول پرسپولیس


کارت زرد

نفت مسجدسلیمان: مهران امیری (68)


تعویض‌ها

پرسپولیس: سیامک نعمتی به جای سعید آقایی (46)/ علی شجاعی به جای مهدی ترابی (88)/ علیرضا ابراهیمی به جای مهدی عبدی (90)/ حامد پاکدل به جای عیسی آل‌کثیر (85)

نفت مسجدسلیمان: عماد میرجوان به جای سجاد حیدری (64)


دقایق حساس

5: اولین موقعیت بازی روی غفلت خط دفاعی پرسپولیس رقم خورد اما حامد لک شوت مهاجم نفت مسجدسلیمان از فاصله نزدیک را در دو مرحله مهار کرد.

14: ارسال مهدی شیری با ضربه سر عجیب سعید آقایی همراه شد و توپ با اختلاف به بیرون رفت.

21: شوت میلاد سرلک با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

45+1: ارسال از سمت راست با نفوذ سرلک و ضربه سر او همراه شد اما توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

57: ارسال مهدی ترابی از ضربه ایستگاهی با هد عیسی آل کثیر در دهانه دروازه همراه شد اما محسن زاده با سیو این توپ مانع از گلزنی شد.

62: عیسی آل کثیر با توپ گیری از محمدمهدی احمدی تیم را در موقعیت تک به تک قرار داد و توپ را به مهدی عبدی داد اما او به شکلی عجیب توپ را به بالای دروازه زد.

64: فرار هاتف نادری از سمت چپ و ورود به محوطه جریمه با شوتزنی به دروازه پرسپولیس همراه بود اما ضربه آرام او را لک مهار کرد.

76: ضربه احمدی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.


خلاصه دیدار


6641

2167 نظر