تشابه جالب سوپرگل وینیسیوس به سویا با گل دیدنی رونالدو به اوساسونا(عکس)

تشابه جالب سوپرگل وینیسیوس به سویا با گل دیدنی رونالدو به اوساسونا(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - وینیسیوس جونیور با درخشش ویژه مقابل سویا و زدن گل برتری و سه امتیازی رئال مادرید در این بازی نشان داد که در مسیر رشد قرار دارد و در حال تبدیل شدن به یک بال چپ ایده آل برای رئال مادرید است.

به گزارش فوتبالی، رئال مادرید در هفته پانزدهم از رقابت های لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف سویا رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه دو بر یک این تیم را شکست دهد و هر سه امتیاز بازی را به دست بیاورد. رئال مادرید در این بازی به سختی افتاد و حساب کار تا دقایق پایانی بازی یک بر یک مساوی بود اما وینی جونیور با گلزنی در دقیقه 87 توانست ورق را به سود مادریدی ها برگرداند و در نهایت رئال مادرید با نتیجه دو بر یک توانست پیروز این میدان شود.


وینی جونیور با گرفتن توپ از پشت محوطه جریمه و یک حرکت زیبا، با شوتی تماشایی و محکم توانست یک سوپرگل به ثمر برساند که این گل تمجید های فراوانی را به همراه داشته است. یک نکته جالب درباره این گل این است که این گل تشابه زیادی با گل کریستیانو رونالدو به اوساسونا در فصل 2013/14 در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دارد. در واقع هم نوع حرکت وینیسیوس و رونالدو حین زدن این گل ها یکسان است و هم حالت ایستادن این دو بازیکن وقتی که به توپ ضربه زدند.


1470

223 نظر