واکنش جالب کاپیتان سابق رئال مادرید راجع به هم تیمی شدن با مسی و احتمال برنده شدنش در مراسم توپ‌طلا

واکنش جالب کاپیتان سابق رئال مادرید راجع به هم تیمی شدن با مسی و احتمال برنده شدنش در مراسم توپ‌طلا

پایگاه خبری فوتبالی - سرخیو راموس مدافع اسپانیایی پاریسن ژرمن و کاپیتان فصل گذشته رئال مادرید، از هم تیمی شدن با لیونل مسی بسیار خوشحال است و اعلام کرد که دوست دارد مسی فاتح جایزه توپ طلا شود. 

به گزارش فوتبالی، در تابستان گذشته اتفاقات باورنکردنی زیادی رقم خورد. لیونل مسی و سرخیو راموس پس از یک دهه جنگ و جدال در لالیگا و در حالی که کاپیتان دو باشگاه بزرگ اسپانیا، رئال مادرید و بارسلونا بودند، در انتقالی رایگان به پاریسن ژرمن پیوستند تا یکی از معجزات فوتبال رخ دهد. 

به نقل از مارکا، سرخیو راموس پس از چند ماه دوری از میادین، عصر امروز موفق شد در دیدار برابر سن اتین برای اولین بار با پیراهن پاریس به میدان برود و در پیروزی 3-1 تیمش نقش خودش را ایفا کند. راموس پس از پایان بازی راجع به بازی و هم تیمی شدن با او به ESPN گفت: "او در وضعیت خوبی است. فکر می‌کنم مسی از آن دسته بازیکنانی است که تفاوت را در بازی رقم می‌زند. او یک بازیکن خاص است و بازی کردن در کنار چنین بازیکنی، یک نعمت محسوب می‌شود. فکر می‎‎کنم که رفته رفته با در نظر گرفتن کیفیت بازیکنان تازه وارد، پاریسن ژرمن، تیمی بزرگ‌تر از قبل خواهد شد و خواهیم توانست به اهداف خود برسیم."

"مسی و توپ طلا؟ البته که دوست دارم هم‌تیمی‌هایم برنده جوایز شوند. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم."

4416

493 نظر