امیدوارم روزی به اسطوره اینتر تبدیل شوم

امیدوارم روزی به اسطوره اینتر تبدیل شوم

پایگاه خبری فوتبالی - لوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینتر ابراز امیدواری کرد که روزی به اسطوره و سمبل این باشگاه تبدیل شود. 

به گزارش فوتبالی، شب گذشته دو تیم ونتزیا و اینتر در استادیوم پیرلوئیجی پنزو به مصاف هم رفتند که در پایان، نراتزوری با نتیجه 0-2 به پیروزی رسید و با یک بازی بیشتر، به یک امتیازی ناپولی و میلان رسید. در این دیدار هاکان چالهان‌اوغلو و لوتارو مارتینز برای اینتر گلزنی کردند. 

به نقل از فوتبال ایتالیا، مارتینز پس از مدت‌ها توانست در میادین حضور پیدا کند و البته با گل در دقیقه 90+6 از روی نقطه پنالتی، بازگشتش را جشن گرفت. ستاره آرژانتینی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "ما احساسات مثبتی داریم. بازی سختی بود. هوا به شدت بارانی بود و من برای اولین بار در این استادیوم بازی می‌کردم. از کسب 3 امتیاز بازی خیلی خرسندیم و حالا باید به روند رو به رشد خود در جدول ادامه دهیم. باید در نتایج خود ثبات داشته باشیم تا بتوانیم بار دیگر صدر جدول را ببینیم."

اینتر در دیدار هفته گذشته مقابل شاختار در لیگ قهرمانان موفق شد با یک پیروزی، صعودش را به مرحله یک هشتم نهایی قطعی کند. 

"باید به این کار خود ادامه دهیم. قدم به قدم پیش خواهیم رفت، زیرا پس از سالیان طولانی توانستیم به مرحله حذفی راه پیدا کنیم. این تیم با صبر زیاد به بلوغ رسیده است."

"امیدوارم در آینده به سمبل اینتر تبدیل شوم. از زمان پیوستنم به این باشگاه در سال 2018، همه چیزم را برای این لباس داده‌ام."

4416

102 نظر