کاپیتان فجرسپاسی: نحوه حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها عادلانه نیست/ در چند بازی از داوری ضربه خوردیم

کاپیتان فجرسپاسی: نحوه حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها عادلانه نیست/ در چند بازی از داوری ضربه خوردیم

پایگاه خبری فوتبالی- حمید نعمتی هافبک تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز تأکید کرد، آنها در چند بازی گذشته از اشتباهات داوری ضربه خورده‌اند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حمید نعمتی در مورد شکست تیمش برابر سپاهان در هفته ششم لیگ برتر گفت: همه می‌دانند که سپاهان یکی از قوی‌ترین تیم‌های لیگ است، ولی ما با انگیزه امتیاز گرفتن وارد زمین شدیم و در بازی با استقلال هم نشان دادیم که تیم باکیفیت و باانگیزه‌ای هستیم. در مجموع نمایش بدی نداشتیم، ولی متأسفانه شکست خوردیم. ما این بازی را فراموش کردیم و باید در بازی‌های بعدی دنبال جبران باشیم.
وی در ادامه راجع به اعتراض باشگاه فجرسپاسی به داوری دیدار این تیم مقابل سپاهان تصریح کرد: ما در چند بازی بابت اشتباهات داوری ضربه خوردیم که می‌توان به بازی مقابل نساجی و گل‌گهر اشاره کرد. در بازی با سپاهان هم روی گل دوم این تیم داور باید به سود ما خطا می‌گرفت که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. ما انتظار نداریم داورها به سود فجرسپاسی سوت بزنند و فقط می‌خواهیم عدالت اجرا شود.

هافبک تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با انتقاد از نحوه ورود هواداران به ورزشگاه‌ها خاطر نشان کرد: شما می‌بینید که این اتفاق فقط برای پرسپولیس و استقلال رخ داده است. این مسئله به هیچ عنوان عادلانه نیست. اگر قرار است در این زمینه قانونی تصویب یا تصمیمی گرفته شود باید منافع همه تیم‌ها را در نظر بگیرند، چون هر تیمی می‌تواند از حمایت هوادارانش بهره ببرد.

نعمتی درباره بازی بعدی تیمش برابر پدیده مشهد تصریح کرد: ما توجهی به جایگاه این تیم نداریم و مطمئناً بازی سختی در پیش خواهیم داشت. با این حال هدف‌مان این است که شکست برابر سپاهان را جبران کنیم و مقابل پدیده به برد برسیم.


6641

43 نظر