تیم منتخب بازیکنانی که در تابستان 2023 بازیکن آزاد می‌شوند؛ از مسی و رونالدو تا صلاح و کروس!

تیم منتخب بازیکنانی که در تابستان 2023 بازیکن آزاد می‌شوند؛ از مسی و رونالدو تا صلاح و کروس!

پایگاه خبری فوتبالی - در این روز ها حرف و حدیث ها بیشتر در رابطه با بازیکنانی است که در تابستان آینده یعنی تابستان 2022 تبدیل به بازیکن آزاد می شوند و قراردادشان با تیم خود به پایان می رسد اما اگر نگاهی به سال 2023 داشته باشیم می بینیم که بازیکنان بزرگ زیادی هستند که در تابستان سال 2023 تبدیل به بازیکن آزاد خواهند شد.

به گزارش فوتبالی، طبق قوانین نقل و انتقالات در فوتبال اروپا هنگامی که قرارداد یک بازیکن با یک تیم به اتمام می رسد، بازیکن این اجازه را پیدا می کند که خودش به طور مستقل با باشگاه های دیگر مذاکره کند و به توافق برسد و به آن ها بپیوندد.

بازیکنانی مثل کیلیان امباپه و پوگبا در تابستان آینده تبدیل به بازیکن آزاد می شوند و در حال حاضر حرف و حدیث های زیادی پیرامون آن ها مطرح است اما اگر بازیکنانی مثل لیونل مسی، کریستیانو رونالدو، محمد صلاح، تونی کروس و چندین و چند ستاره دیگر قراردادشان را با باشگاه فعلی خود تمدید نکنند در تابستان 2023 تبدیل به بازیکن آزاد خواهند شد و بدین ترتیب می توانند با هر تیمی مذاکره کنند و باید دید که چه اتفاقاتی برای آن ها رخ خواهد داد.

خیلی از ستاره های دنیای فوتبال در تابستان 2023 تبدیل به بازیکن آزاد می شوند و همین قضیه شایعات زیادی را برای تمدید قرارداد ها و همچنین بازار های نقل و انتقالاتی در تابستان آینده و همچنین تابستان 2023 ایجاد می کند.

1470

1598 نظر