ژست خابی لایم به فوتبال زنان ایران رسید (عکس)

ژست خابی لایم به فوتبال زنان ایران رسید (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - تیم فوتبال زنان ملوان روز گذشته موفق شد روند شکست‌ناپذیری خود را حفظ کند و در خانه جشن پیروزی پرگل خود را برگزار کردند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، بعد از کسب سه امتیاز ارزشمند در هفته نخست لیگ برتر فوتبال زنان برای ملوان در دیدار مقابل زارع باتری در سنندج، شاگردان جهانچی هفته گذشته در خانه مقابل ذوب‌آهن به تساوی بدون گل رسیدند.

آنها روز گذشته نیز در ورزشگاه سردار جنگل رشت، بازیکنان ملوان موفق شدند 3-0 از سد همیاری ارومیه بگذرند تا با کسب 7 امتیاز از سه بازی، روند شکست‌ناپذیری بازیکنان ملوان ادامه‌دار باشد.

ثبت 4 گل زده، 3 کلین‌شیت و 7 امتیاز باعث شده تا ملوان یکی از سه تیم برتر جدول رده‌بندی فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان باشد و شاگردان معصومه جهانچی در قامت یک مدعی قهرمانی خود را نشان بدهند؛ آن‌ها هفته آینده در شهرکرد باید به مصاف ملی‌پوشان بروند و پیروزی در آن مسابقه نسبتاً آسان می‌تواند روند رویایی و درخشان ملوانی‌ها را حفظ کند.

بعد از پیروزی سه گله روز گذشته که با دبل پروین فرهادی و گلزنی هلیا پیلتن برای ملوان به دست آمد، بازیکنان و اعضای این تیم به سبک خابی لایم، چهره شناخته شده اینستاگرامی که ژست او حسابی در فضای مجازی معروف شده، شادی بعد از پیروزی انجام دادند و به نوعی در چالش خابی شرکت کردند.

1470

164 نظر