رفیعی خبر داد: بازیکنان تاجیکی پرسپولیس، پس از استعلام فیفا می توانند بازی کنند

رفیعی خبر داد: بازیکنان تاجیکی پرسپولیس، پس از استعلام فیفا می توانند بازی کنند

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس از چه زمانی می‌توانند برای تیم جدیدشان بازی کنند؟

به گزارش فوتبالی، در حالی که با توجه به باز نشدن پنجره پرسپولیس وحدت هانانوف و منوچهر صفروف هنوز نتوانسته‌اند قراردادشان را با این تیم ثبت کنند اما با دستور یحیی گل‌محمدی این بازیکنان در بازیهای پرسپولیس تیم خود را همراهی می‌کنند و حتی با پرسپولیس تمرین هم می کنند.

درباره بازیکنان تاجیکی پرسپولیس این بحث وجود دارد که به محض حل شدن پرونده این باشگاه با گابریل کالدرون، آنها می‌توانند قراردادشان را باشگاهشان ثبت کنند و برای تیم جدیدشان به میدان بروند منتهی صحبتهای امروز مشاور حقوقی رئیس فدراسیون فوتبال در برنامه صبحگاهی شبکه سه نشان می‌دهد که مجوز بازی این دو بازیکن به این راحتی ها صادر نخواهد شد.

غلامرضا رفیعی با حضور در یک برنامه تلویزیونی در پاسخ به ابهام به وجود آمده در رابطه با ثبت قرارداد بازیکنان تاجیکستانی گفت:" علاوه بر مشکلی که باشگاه پرسپولیس به دلیل بسته ماندن پنجره نقل و انتقالاتی خود با آن مواجه است برای جلوگیری از تکرار ماجرای مهدی طارمی و باشگاه ریز اسپور ترکیه، فدراسیون فوتبال قبل از ثبت قرارداد بازیکنان تاجیکستانی همه چیز را درباره چک کردن پنجره های مبداء و مقصد و قوانین فیفا را چک خواهد کرد و پس از استعلام های لازم از فیفا، مجوز بازی به این بازیکنان داده خواهد شد. البته همه اینها به شرطی است که اول پنجره باشگاه پرسپولیس باز شود."

با توجه به موارد مطرح شده  به نظر می‌رسد که  بر خلاف اخبار منتشر شده، بازیکنان تاجیکستانی حتی در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به این راحتی ها هم نمی توانند به دربی 13 آذر برسند. در صورتی که فیفا پس از استعلام، اجازه ثبت قرارداد بازیکنان تاجیکستانی را ندهد این بازیکنان تا نیم فصل اول لیگ بیست و یکم نمی‌توانند پرسپولیس را در مسابقات رسمی همراهی کنند.

7655

256 نظر