پی‌اس‌جی به دنبال انتقام با ربودن ستاره رئال مادرید

پی‌اس‌جی به دنبال انتقام با ربودن ستاره رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - هر کنشی واکنشی دارد. پی اس جی در نظر دارد که در روند تمدید قرارداد وینیسیوس جونیور با رئال مادرید مزاحمت ایجاد کند.

به گزارش فوتبالی، مدیران قطری پی اس جی در نظر دارند که مهاجم رئال مادری درا به عنوان جانشین وینیسیوس به خدمت بگیرند چرا که می دانند که کیلیان حاضر به تمدید قراردادش نیست و به صورت رایگان راهی رئال مادرید خواهد شد. بدین ترتیب پی اس جی در نظر دارد که با جذب وینیسیوس جونیور از رئال مادرید انتقام امباپه را بگیرد.

نشریه اسپانیایی ABC گزارش داده است که پی اس جی در نظر دارد که به وینیسیوس فشار بیاورد تا قرارداد کنونی اش که تا 2024 اعتبار دارد را تمدید نکند تا این بازیکن را در آن زمان به صورت رایگان بخرند. پی اس جی در نظر دارد که با وینیسیوس پیشنهاد قرارداد شش ساله با دستمزد سالانه 17 میلیون یورو را بدهد. این در حالیست که پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید قرارداد وینیسیوس این است که قراردادش تا 2027 تمدید شود و دستمزدش به سالانه هشت میلیون یورو (بدون احتساب  پاداش ها) برسد. دستمزد فعلی وینی در رئال مادرید سالی 3.3 میلیون یوروست که یکی از کمترین دستمزدها را دریافت می کند اما فصل درخشان این بازیکن با ثبت ده گل و پنج پاس گل باعث شده تا مدیران رئال هر چه زودتر به دنبال تمدید قراردادش باشند.

4125

346 نظر