شراکت یوونتوس و بارسلونا در یک جنجال احتمالی جدید/ دادستان تورین هم به ماجرا ورود کرد

شراکت یوونتوس و بارسلونا در یک جنجال احتمالی جدید/ دادستان تورین هم به ماجرا ورود کرد

پایگاه خبری فوتبالی - با حضور عوامل پلیس اقتصادی و مسائل مالی در کمپ اختصاصی باشگاه یوونتوس، قراردادهای بانوی پیر در سال های اخیر در دست بررسی قرار گرفته است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه کوریره دلا سرا و سایر رسانه های ایتالیایی، پلیس مسائل مالی و اقتصادی ایتالیا با ورود به کمپ کونتیناسا که مقر باشگاه یوونتوس در شهر تورین است و به دست آوردن اسناد نقل و انتقالات سه سال گذشته، به بررسی سودهای سرمایه‌ی کاذب پرداخت.

آندره آ آنیلی، پاول ندود و فابیو پاراتیچی قرار است به همین دلیل مورد تحقیق و تفحص واقع شوند. این خبر هنوز نه تأیید و نه رد شده است.

ممکن است پای بارسلونا هم به این ماجرا باز شود. طبق گزارش رسانه های ایتالیایی، بعد از این که اطلاعاتی جنجالی منتشر شد، دفتر دادستان شهر تورین شروع به بررسی انتقال های سه فصل گذشته باشگاه یوونتوس کرده است که از مهم ترین آن، انتقال میرالم پیانیچ به بارسلونا و انتقال آرتور ملو به یوونتوس است که به نظر می رسد شک و شبه های زیادی در روند این دو قرارداد وجود دارد.

حالا دادستان شهر تورین در حال بررسی ماجرا است و گفته می شود تا امروز سه نفر از جمله آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس، پاول ندود، نایب رئیس و معاون یوونتوس و فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی سابق بیانکونری و سه نفر دیگر از اعضای هیئت مدیره باشگاه تورینی وارد این پرونده شده اند و ممکن است اعضای هیئت مدیره سابق باشگاه بارسلونا هم وارد روال بررسی این پرونده شوند.

9404

99 نظر