پاسخ مدیر ورزشی پی‌اس‌جی به احتمال سرمربیگری زیدان

پاسخ مدیر ورزشی پی‌اس‌جی به احتمال سرمربیگری زیدان

پایگاه خبری فوتبالی - لئوناردو مدیر ورزشی پاریسن ژرمن به شایعات اخیر درباره آمدن زیدان به این باشگاه و خروج مائوریسیو پوچتینو واکنش نشان داد. 

به گزارش فوتبالی، در چند روز گذشته شایعات زیادی مبنی بر خروج مائوریسیو پوچتینو از پاریسن ژرمن و رفتنش به منچستریونایتد به گوش می‌رسید و حتی خیلی‌ از رسانه‌های انگلیسی خبر از توافق میان شیاطین سرخ و پوچتینو خبر می‌دادند و همه منتظر حضور سرمربی سابق تاتنهام در الدترافورد بودند. 

به نقل از سایت گل، با وجود تمامی این شایعات، سران من یونایتد، رالف رانگنیک را به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل می‌خواهند و فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور و معتبر ایتالیایی نیز اعلام کرد که کارهای انتقال رانگنیک در مرحله آخر قرار دارد. البته گفته می‌شود که پس از پایان فصل، رانگنیک به عنوان مدیر ورزشی شیاطین سرخ ادامه خواهد داد.

لئوناردو مدیر ورزشی پاریس در خصوص خروج پوچتینو و آمدن زیدان گفت: "ما نمی‌خواهیم که پوچتینو از این باشگاه برود. او هیچ وقت درخواست خروج نداده و هیچ باشگاهی نیز برای به خدمت گیری او با ما تماس نگرفته است. احترام زیادی برای زیدان قائل هستیم و او چیزهای بزرگی در زمان بازیگری و مربیگری به دست آورده است، اما می‌توانم خیلی واضح و روشن به شما بگویم که هیچ تماسی با نمایندگان زیدان نداشتیم و قصد انجام چنین کاری را نیز نداریم."

4416

505 نظر