جزییات مصدومیت وحشتناک مهاجم ناپولی: انگار سرش در دستگاه پرس رفته‌بود!

جزییات مصدومیت وحشتناک مهاجم ناپولی: انگار سرش در دستگاه پرس رفته‌بود!

پایگاه خبری فوتبالی - شکست مقابل اینتر در یکشنبه گذشته بدترین خبر ممکن برای ناپولی نبود چرا که آنها همچنان صدرنشین لیگ ایتالیا هستند.

به گزارش فوتبالی، ناپولی در این بازی ستاره کلیدی خود یعنی ویکتور اوسیمن را به علت برخوردی شدید از ناحیه صورت با میلان اشکرینیار مدافع اسلواک اینتر به مدت سه ماه از دست داد. در حقیقت نتیجه معاینات اصلا خوب نیست. اوسیمن دچار چندین شکستگی از نواحی مختلف صورت و همچنین گونه چپ شده است. این مهاجم در ناپولی تحت عمل جراحی قرار گرفته و سه ماه از میادین دور خواهد بود. نبود وی ضربه بزرگی به تیم اسپالتی و همچنین تیم ملی نیجریه خواهد بود چرا که اوسیمن جام ملت های آفریقا را هم از دست می دهد.

جیانپائولو تارترو جراح اوسیمن در مصاحبه با کالچیومرکاتو گفت:" دچار 20 شکستگی شده بود، انگار سرش زیر یک دستگاهپرس رفته بود. عمل سه ساعت طول کشید، مجبور شدیم که در سه ناحیه مختلف صورتش عمل را اجام بدهیم. مشخص نیست که آیا بتواند بعد از 90 روز برگردد چرا که بازی با ماسک هم خیلی برایش میشکل خواهد بود. باید مورد او را به شکل ویژه بررسی کنیم. در حقیقت باید رشته های عصبی را هم مد نظر قرار بدهیم. خیلی مشکل است."

اوسیمن در 14 بازی خود 9 گل زده و دو پاس گل داده است و نقشی کلیدی در تیم ناپولی داشته است. 

4125

274 نظر