هفته هفتم لیگ یک| ملوان در صدر جدول قرار گرفت/ فاصله 4 امتیازی شاگردان مازیار زارع با تیم دوم

هفته هفتم لیگ یک| ملوان در صدر جدول قرار گرفت/ فاصله 4 امتیازی شاگردان مازیار زارع با تیم دوم

پایگاه خبری فوتبالی- ملوان بندر انزلی در آخرین دیدار خود مقابل مس کرمان توانست به پیروزی برسد و با 17 امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

به گزارش فوتبالی، هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر با پیروزی پر سر و صدا و ادامه صدرنشینی ملوان به پایان رسید. شاگردان مازیار زارع در حالی مس کرمان را در رشت شکست دادند که این پیروزی با یک پنالتی مشکوک و اخراج بازیکن حریف به دست آمد. پنالتی که به شدت مورد اعتراض بازیکنان و کادر فنی تیم رقیب بود.

ملوان در حالی در هفته هفتم پیروز شد که دو رقیب جدی این تیم شکست خوردند تا فاصله امتیازی آنها در صدر جدول با تعقیب کنندگان بیشتر شده و صدرنشین حاشیه امنیت بیشتری در بالای جدول داشته باشد.

ملوان در پایان هفته هفتم تنها تیم بدون شکست مسابقات است که به همراه شهرداری همدان با یک گل خورده بهترین خط دفاعی رقابت‌ها را نیز در اختیار دارد.

ملوانان که به دلیل زیر کشت بودن زمین چمن ورزشگاه تختی انزلی بازی‌های خانگی شان را در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌کنند، به رکورد کسب ۱۰۰ درصدی امتیاز در دیدارهای خانگی رسیده‌اند و تنها در دو بازی خارج از خانه برابر حریفان شان متوقف شده‌اند.

شاگردان زارع در پایان هفته هفتم در حالی با ۱۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارند که تیم‌های دوم و سوم جدول در فاصله ۴ امتیازی آنها قرار گرفته‌اند که این مشخص می‌کند ملوانی‌ها حداقل تا پایان هفته هشتم هم صدرنشین این مسابقات هستند.

ملوان در هفته هشتم میهمان استقلال خوزستان است که این دیدار نمی‌تواند برای ملوان ساده باشد. با این وجود آنها در صورت کسب هر نتیجه‌ای در این بازی کماکان صدرنشینی شان را تداوم می‌بخشند.


7474

30 نظر