پشت پرده درخواست عجیب مهاجم پرسپولیس

پشت پرده درخواست عجیب مهاجم پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- عیسی آل کثیر در اقدامی عجیب قصد داشت مقابل مس رفسنجان پنالتی بزند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس در حالی مقابل مس رفسنجان به تساوی یک بر یک رسید که تک گل سرخ پوشان در این بازی را مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

بعد از خطای پنالتی نوشی صوفیانی روی آل کثیر، مهاجم پرسپولیس خودش قصد داشت پنالتی را بزند ولی کادر فنی پرسپولیس این اجازه را به او نداد. اتفاقی که منجر به ناراحتی عیسی هم شد ولی با پادرمیانی امید عالیشاه، قضیه ختم به خیر شد.

این درخواست عجیب از سوی مهاجم پرسپولیس درحالی مطرح شد که یحیی گل محمدی از وقتی ترابی به پرسپولیس برگشته، او را به عنوان پنالتی زن اول تیمش معرفی کرد و این موضوع را تقریبا همه می دانستند.

اما پشت پرده درخواست عجیب مهاجم پرسپولیس چه بود؟ عیسی با دو گل زده در کنار مهدی عبدی بهترین گلزن پرسپولیس در این فصل به حساب می آیند. از طرفی عیسی در این فصل سودای آقای گلی در سر دارد و می خواهد خودش را از همین ابتدای فصل به عنوان یکی از مدعیان اصلی آقای گلی در لیگ برتر معرفی کند. از همین رو قصد داشت با زدن پنالتی مقابل مس و گل کردن ضربه خود، هم تعداد گل های خودش را در این فصل به ۳ برساند و هم راه را برای زدن پنالتی های بعدی در طول فصل باز کند. موضوعی که با مخالفت یحیی خیلی زود منتفی شد.


6641

370 نظر