کامرانی‌فر: رئیس کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شوند

کامرانی‌فر: رئیس کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شوند

پایگاه خبری فوتبالی- دبیر کل فدراسیون فوتبال از مشخص شدن وضعیت ریاست کمیته فوتسال و سرمربی تیم ملی فوتسال تا فردا (سه شنبه) خبر داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، اخبار غیر رسمی از تصمیم گیری فدراسیون فوتبال ایران برای ریاست کمیته فوتسال و سرمربیگری تیم ملی فوتسال کشورمان حکایت دارد.
گفته می شود احسان اصولی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گزینه قطعی برای ریاست در کمیته فوتسال است؛ هرچند که وی در گفتگوی امروز خود این خبر را رد و از آن اظهار بی اطلاعی کرد.

همچنین باوجود اینکه اعضای کمیته فوتسال جلسه ای با سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال برگزار کردند، هنوز وضعیت ادامه همکاری او با این تیم قطعی و مشخص نیست.

این در حالی است که تیم ملی ایران باید کمتر از یک ماه دیگر برای برگزاری دو بازی تدارکاتی با ایتالیا به این کشور سفر کند. گفته می شود فدراسیون فوتبال حتی طرح اعزام تیم ملی به ایتالیا بدون سرمربی و تنها با حضور دستیاران او را بررسی کرده اما ظاهرا این طرح منتفی است.

برای پیگیری آخرین شرایط تیم ملی و کمیته فوتسال با حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال تماس گرفته شد. کامرانی فر در این خصوص گفت: فردا (سه شنبه) قطعا رئیس کمیته و سرمربی تیم ملی فوتسال انتخاب و مشخص می شوند.

وی در واکنش به احتمال معرفی اصولی به عنوان رئیس کمیته فوتسال، تاکید کرد که فردا همه چیز مشخص خواهد شد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در پایان گفتگوی کوتاه خود درباره اعزام تیم ملی فوتسال به ایتالیا هم گفت: قطعا تیم ملی با سرمربی به این کشور سفر می کند.


6641

12 نظر