پیروزی مقتدرانه سیتیزن‌ها و حفظ فاصله با چلسی

پیروزی مقتدرانه سیتیزن‌ها و حفظ فاصله با چلسی

پایگاه خبری فوتبالی - منچسترسیتی موفق شد در دیداری حساس برابر اورتون به پیروزی سه بر صفر دست پیدا کند تا اختلاف 3 امتیازی‌اش با چلسی حفظ شود. 

به گزارش فوتبالی، در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، دو تیم منچسترسیتی و اورتون از ساعت 17:30 به وقت تهران در ورزشگاه گودیسون پارک به مصاف هم رفتند. دو تیم شرایط کاملا متفاوتی را تجربه می‌کنند. سیتیزن‌ها پیش از شروع این بازی با 23 امتیاز در رده سوم بودند، اما اورتون با 15 امتیاز در رده یازدهم قرار داشت و همچنین در 5 دیدار گذشته خود در لیگ برتر، طعم پیروزی را نچشیده بود. 

در نیمه اول منچسترسیتی با اقتدار تیم برتر میدان بود. آن‎‌ها از همان ابتدا فشار خود را آغاز کردند و موقعیت‌های خطرناکی نیز به وجود آوردند، اما سد دفاعی شاگردان بنیتز اجازه تمام کردن کار را نمی‌داد، تا این که در دقیقه 44، رحیم استرلینگ با پاس گل ژوائو کانسلو موفق شد گل اول را وارد دروازه مهمان کند و سیتی نیمه اول را با نتیجه یک بر صفر پیروز شود. 

در نیمه دوم، رودری هافبک اسپانیایی سیتی اختلاف را دو برابر کرد و پس از این گل، سیتیزن‌ها اشتیاق خاصی برای زدن گل‌های بیشتر از خود نشان دادند و در نهایت در دقیقه 86، برناردو سیلوا گل سوم را به ثمر رساند تا در نهایت پپ گواردیولا با حساب 3-0 در این دیدار به برد برسد. 

4416

137 نظر