خوشحالی لیونل مسی بابت از دست ندادن دیدار مقابل برزیل

خوشحالی لیونل مسی بابت از دست ندادن دیدار مقابل برزیل

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین و باشگاه پاریسن ژرمن، از این که موفق شد در دیدار حساس مقابل برزیل بازی کند، خوشنود است. 

به گزارش فوتبالی، بامداد روز چهارشنبه دو تیم آرژانتین و برزیل از چهارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 منطقه کونکاکاف، در بوینس آیرس به مصاف هم رفتند که در پایان، به تساوی بدون گل رضایت دادند. در این دیدار مسی توانست با تلاش کادر پزشکی آلبی سلسته به بازی برسد، اما بازی درخشانی از خود به نمایش نگذاشت. علیرغم تساوی، آرژانتین موفق شد جواز حضور در جام جهانی 2022 قطر را کسب کند تا پس از برزیل، دومین کشور از منطقه آمریکای جنوبی باشد که مسافر قطر می‌شود. 

به نقل از مارکا، مسی پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: "همیشه می‌دانستیم که توان پیروزی و کسب 3 امتیاز را داریم. از همان ابتدا معتقد بودیم که پیروز خواهیم شد و سعی کردیم بازی خودمان را به نمایش بگذاریم، اما در برخی اوقات نمی‌توانستیم. مهم ترین نکته شکست نخوردن بود و امیدورام به همین شکل به پیشرفت خود ادامه دهیم. زمان زیادی است که بازی نکرده‌ام. دیدار سخت و پرتنشی بود و من نیاز دارم تا ریتم خودم را پیدا کنم. حال من خوب است، اما از نظر فیزیکی و جسمانی نه. بازی کردن در چنین بازی سرعتی، کار آسانی نبود."

4416

263 نظر