قلیان دلیل اخراج بازیکن قرضی بارسلونا از تیم ملی بوسنی(عکس)

قلیان دلیل اخراج بازیکن قرضی بارسلونا از تیم ملی بوسنی(عکس)

پایگاه خبری فوتبالی - میرالم پیانیچ هافبک بارسلونا که قرضی به بشیکتاش رفته به علت بی انضباطی از اردوی تیم ملی بوسنی اخراج شد.

به گزارش فوتبالی، ایوایلو پتف سرمربی تیم ملی بوسنی به علت رفتار این بازیکن در شب قبل از بازی مقابل فنلاند، او را اخراج کرد. بوسنی در این بازی با نتیجه سه بر یک شکست خورد که پیانیچ در شب قبل از بازی در کنار جمعی از دوستانش قلیان کشیده بود و نوشیدنی های الکلی مصرف کرده بود. پیانیچ در آن بازی 66 دقیقه بازی کرد که به علت عملکرد ضعیفش توسط هواداران هو شد.

پتف پیش از اعلام اخراج پیانیچ با بازیکن قرضی بارسلونا صحبت کرد. پیانیچ در صحبت با مربی تیمش، از این که مرتکب بی انضباطی شده و رفتار کاری را زیر سوال برده، عذرخواهی کرد. فدراسیون فوتبال بوسنی در ابتدا خبر اخراج پیانیچ در اردو را در وبسایتش اعلام کرد  اما کمی بعد آن را حذف کرد. در بیانیه فدراسیون فوتبال بوسنی نوشته شده بود:" نباید فراموش کنیم که پیانیچ چه کارهای بزرگی در تیم ملی بوسنی داشته است. رفتارش هر چند که بسیار ناخوشایند بود اما از جانب بازیکنی معتبر و وطن پرست بود که قطعا باید آن را درک کند و به دنبال احیای روانی خود باشد."

بدین ترتیب پیانیچ از حضور در بازی بوسنی و اوکراین محروم شد. البته بوسنی شانسی برای حضور در پلی آف نداشت و بازی دیشب برایشان تشریفاتی بود که در نهایت مقابلا اوکراین با نتیجه دو بر صفر شکست خوردند. پیانیچ در این فصل هشت بازی در بشیکتاش داشته که چهار پاس گل داده است.

4125

560 نظر