دریبل تحقیر آمیز وینیسیوس مقابل مدافع آرژانتین؛ انتقام برزیلی!

دریبل تحقیر آمیز وینیسیوس مقابل مدافع آرژانتین؛ انتقام برزیلی!

پایگاه خبری فوتبالی - وینیسیوس جونیور در بازی برزیل و آرژانتین تبدیل به یک چهره ویژه شد و در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت چرا که او در این بازی در اواخر نیمه اول توسط آنخل دی ماریا تحقیر شد و یک لایی خورد اما در نیمه دوم او انتقام خود را گرفت و لب خط با یک دریبل تماشایی، مدافع تیم ملی آرژانتین را تحقیر کرد.

به گزارش فوتبالی، جدال دو تیم آرژانتین و برزیل به میزبانی آرژانتین در چهارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت و هیچ کدام از دو تیم نتوانستند گلی به ثمر برسانند و در این بازی به برتری برسند و در کل حاشیه هایی که در این بازی ایجاد شد، جذاب تر و دیدنی تر بود.

وینی جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید که در این بازی مقابل آرژانتین فیکس شده بود، در اواخر نیمه اول از دی ماریا لایی خورد و همین قضیه به نظر می رسد که اعصاب او را برای نیمه دوم قدری به هم ریخت و او در تلاش بود تا بتواند یک انتقام ویژه از بازیکنان آرژانتین بگیرد.

در نهایت وینیسیوس در دقیقه 65 موفق شد یک دریبل تماشایی را مقابل مولینا، مدافع راست تیم ملی آرژانتین به اجرا در بیاورد و توپ را لب خط عرضی زمین با حرکتی تماشایی از روی سر او عبور داد و توانایی های خود را به رخ کشید و به نوعی با تکنیک برزیلی خود انتقام گرفت!

1470

258 نظر