عکس؛ لایی دیدنی دی‌ماریا به ستاره برزیلی رئال مادرید

عکس؛ لایی دیدنی دی‌ماریا به ستاره برزیلی رئال مادرید

پایگاه خبری فوتبالی - در یکی از جذاب ترین بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آمریکای جنوبی، تیم ملی برزیل و آرژانتین به میزبانی آرژانتین به مصاف هم رفته اند و این بازی مثل همیشه اتفاقات و حواشی عجیب و غریب خود را داشته است.

به گزارش فوتبالی، سرمربی برزیل در این بازی تصمیم گرفت تا به وینیسیوس جونیور اعتماد کند و او را درون ترکیب فیکس تیم ملی برزیل برای این بازی قرار دهد چرا که وینیسیوس جونیور عملکرد درخشانی در رئال مادرید داشته است و نشان داده که یک وینگر رو به رشد و قابل اعتماد است و همین قضیه موجب شد تا اکنون درون ترکیب تیم ملی برزیل به عنوان بازیکن فیکس حضور داشته باشد.

او در پایان نیمه اول بازی آرژانتین و برزیل مقابل آنخل دی ماریا از لحاظ تکنیکی شکست خورد و از این ستاره آرژانتینی یک لایی تماشایی خورد. دی ماریا با کف پای خود و در حالی که دید خوبی هم نداشت توانست در آخرین ثانیه های نیمه اول بازی به وینی جونیور یک لایی بزند و این قاب ماندگار را در بازی برزیل و آرژانتین ثبت کند.

دی ماریا بین سال های 2010 تا 2014 در رئال مادرید حضور داشته است و اکنون می توان گفت که یکی از ستارگان سابق رئال مادرید به ستاره فعلی رئال مادرید لایی زد!

1470

260 نظر