دو خبر از بارسلونا؛ از علاقه سیتیزن‌ها به ترشتگن تا امیدواری به حضور پدری مقابل اسپانیول

دو خبر از بارسلونا؛ از علاقه سیتیزن‌ها به ترشتگن تا امیدواری به حضور پدری مقابل اسپانیول

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا علاقمند به خرید رحیم استرلینگ از سیتیزن هاست.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه اسپانیایی ESPN و ال ناسیونال  پپ گواردیولا و منچستر سیتی علاقمند به معاوضه رحیم استرلینگ با مارک آندره تراشتگن هستند. گواردیولا به معاوضه استرلینگ با دی یونگ هم علاقه داشت که این پیشنهاد در نهایت منتفی شد.

البته لاپورتا و ژاوی هر گونه احتمال خروج برای تراشتگن حتی در صورت معاوضه با استرلینگ را رد می کنند. وی یکی از بازیکنان مهم باشگاه در چند سال اخیر محسوب می شود و آن ها نمی خواهند به راحتی وی را ازدست بدهند.

بارسلونا با وجود سلامتی آگوئرو و مصدومیت های زیاد در خط حمله، به دنبال بازیکن جدید خواهد بود ولی شاید انتقال استرلینگ در نهایت منتفی شود اما در حال حاضر چیزی به صورت قطعی معلوم نیست.

همچنین در خبر دیگری از تیم کاتالانی، گفته می شود که پدری مقابل اسپانیول به میادین برمی‌ گردد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از کادنا سر، پدری قرار است در روزهای پانزدهم و شانزدهم نوامبر و در آستانه بازی با اسپانیول که روز شنبه 20 نوامبر برگزار خواهد شد، در تمرینات گروهی تیم شرکت کند. پدری از زمان مصدومیت عضلانی در بازی مقابل بنفیکا در پرتغال، برای بارسلونا بازی نکرده است.

این هافبک به دلیل مصدومیت، تنها دو بار در لیگ به میدان رفته است. در غیاب او، گاوی هفده ساله جانشین او در ترکیب شده است و نقدهای مثبتی را برای باشگاه و کشور به دست آورده است. این هافبک نوزده ساله پنجاه و دو بازی برای بارسلونا انجام داد. او نمی تواند این تعداد بازی را در این فصل انجام دهد، حتی اگر از امروز به بعد در همه بازی های آبی اناری ها حضور داشته باشد.

9404

334 نظر