به نوه‌هایم خواهم گفت که روزی با مودریچ و کروس هم‌تیمی بودم

به نوه‌هایم خواهم گفت که روزی با مودریچ و کروس هم‌تیمی بودم

پایگاه خبری فوتبالی - کاسمیرو هافبک برزیلی رئال مادرید به تمجید از سطح بازی تونی کروس و لوکا مودریچ پرداخت و مدعی است که این دو نفر الگوی بسیاری از بازیکنان در نسل آینده خواهند شد. 

به گزارش فوتبالی، بی شک نمی‌توان از ارزش‌های خط هافبک سه نفره رئال مادرید که شامل کاسمیرو، لوکا مودریچ و تونی کروس می‌شود، گذشت. این 3 نفر از ارکان اصلی تیم زیدان در فتح 3 قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا و کلی افتخار دیگر بودند. 

به نقل از مارکا، کاسمیرو در گفت و گویی با ESPN گفت: "بازی کردن برای مدت طولانی در بزرگ‌ترین باشگاه دنیا، یک نعمت است و فکر می‌کنم من فقط در روز آخرم در این باشگاه، ارزش کارم و افتخاراتم را خواهم فهمید. من به بازی کردن در کنار لوکا مودریچ و تونی کروس افتخار می‌کنم و نوه‎هایم خواهم گفت که با دو بازیکن استثنائی، دو اسطوره هم تیمی بوده‌ام."

کاسمیرو در ادامه درباره کریم بنزما گفت: "بازی کردن در کنار کریم نیز افتخار بزرگی بود که نصیبم شد و من واقعا از او برای برنده شدن جایزه توپ طلا، حمایت می‌کنم. او در چند فصل گذشته نقش بزرگی در خط حمله رئال مادرید ایفا کرده است." 

کاسمیرو در پایان در خصوص آنچلوتی نیز گفت: "او 62 ساله است و بیش از 40 سال است که در فوتبال مشغول به کار شده و همه جام‌های ممکن را برده است. از این که هر روز با او کار می‌کنم، بسیار خوشحالم."

4416

350 نظر