موسوی: از استقلال انتظار بیشتری می‌رود/ تیم به بازیکنی چون یامگا نیاز داشت

موسوی: از استقلال انتظار بیشتری می‌رود/ تیم به بازیکنی چون یامگا نیاز داشت

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت استقلال معتقد است انتظارات نسبت به این تیم، بیشتر از نمایش ارائه شده مقابل فجرسپاسی شیراز است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، علی موسوی درباره تساوی یک - یک استقلال مقابل فجرسپاسی شیراز اظهار داشت: تساوی در دیدار خارج از خانه نتیجه بدی نیست، اما استقلال برای قهرمانی خیز برداشته و بازیکنانی به خدمت گرفته است که باید صد درصد این امتیازات را بگیرد. استقلال بد بازی نکرد، اما با این خریدها و جذب بازیکنان خارجی، بیش از این از تیمِ مجیدی انتظار می‌رود.
وی با اشاره به لزوم غلبه بر تیم‌هایی چون فجرسپاسی که برای قهرمانی نمی‌جنگند، تصریح کرد: تیم باید مقابل رقبایی که مدعی قهرمانی محسوب نمی‌شوند، هر شش امتیاز را بگیرد، چون راه قهرمانی از این تیم‌ها می‌گذرد و استقلال باید بتواند آنها را رفت و برگشت شکست بدهد. این امتیازات در پایان فصل به درد استقلال می‌خورد.

پیشکسوت استقلال در مورد کیفیت بازیکنان تازه وارد این تیم بیان کرد: کوین یامگا می‌تواند حمله استقلال را خیلی پُربار کند و مدافعان حریفان را آزار بدهد. سایر بازیکنان هم در طول فصل باید نشان بدهند چه در چنته دارند. استقلال به بازیکنی چون یامگا نیاز داشت که توپ‌ها را نگه دارد و موقعیت‌ها را تبدیل به گل کند. رودی ژستد هم برای جا افتادن در استقلال نیاز به زمان دارد.

موسوی با تمجید از شاگردان اصغر کلانتری گفت: فجرسپاسی تیمی باانگیزه بود و دوندگی بی‌امانی داشت. با این حال کادر فنی باید به بازیکنان خارجی تفهیم کند که استقلال، همیشه برای قهرمانی جنگیده و آنها باید بتوانند فرصت‌ها را به گل تبدیل کنند. استقلال به جز دیدار با فجر، سایر امتیازات ممکن را گرفته و اینکه در آغاز مسابقات در صدر جدول قرار دارد، یک پوئن مثبت برای تیم است.

وی راجع به رقبای استقلال برای قهرمانی در لیگ بیست‌ویکم خاطرنشان کرد: مدعیان به یکدیگر بسیار نزدیک هستند و تلاش می‌کنند نباید به کم قانع شوند و کم بیاورند. سپاهان خیلی باکیفیت است و پرسپولیس هم قطعاً مدعی خواهد بود. استقلال در رقابت با این تیم‌ها نباید لغزش داشته باشد.


6641

104 نظر