با مصدومیت فیرمینو ستاره رئال مادرید به تیم ملی برزیل دعوت شد

با مصدومیت فیرمینو ستاره رئال مادرید به تیم ملی برزیل دعوت شد

پایگاه خبری فوتبالی - تیته سرمربی برزیل تصمیم گرفت تا وینیسیوس جونیور وینگر رئال مادرید را به جای روبرتو فیرمینو مصدوم، به تیم ملی دعوت کند. 

به گزارش فوتبالی، روبرتو فیرمینو مهاجم لیورپول در جریان دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل اتلتیکو مادرید مصدوم شد و در دقیقه 78 از زمین بازی بیرون رفت و حالا گزارشات حاکی از آن است که مصدومیت همسترینگ او جدی است و نمی‌تواند سلسائو را در دیدارهای پیش رو همراهی کند. عصر امروز (جمعه) تیم پزشکی باشگاه لیورپول این خبر را تائید کردند تا مهاجم سابق هافنهایم نتواند به اردوی برزیل برود.

به نقل از مارکا، تیته در لیست اولیه خودش تصمیم گرفت تا وینیسیوس مهاجم آماده این روزهای رئال مادرید را دعوت نکند و به جای او از نفراتی همچون فیرمینو، فیلیپ کوتینو، آنتونی و رافینیا استفاده کند و این تصمیم تیته اصلا به مذاق هواداران رئال مادرید و حتی تیم ملی برزیل خوش نیامد. 

نمی‌توان این موضوع را انکار کرد که وینیسیوس در بهترین دوران خود از زمان آمدنش به رئال مادرید قرار دارد. او تاکنون در تمامی رقابت‌ها موفق به ثبت آمار 9 گل و 7 پاس گل شده است تا لوس بلانکوس پس از خروج کریستیانو رونالدو، یک زوج خوب در کنار کریم بنزما داشته باشد. 

4416

356 نظر