آلگری از علت آسیب‌پذیری تیمش می‌گوید/ مشکل اساسی یوونتوس چیست؟

آلگری از علت آسیب‌پذیری تیمش می‌گوید/ مشکل اساسی یوونتوس چیست؟

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی ایتالیایی بیانکونری قبل از دیدار فردا شب این تیم مقابل فیورنتینا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های ایتالیایی، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پیش از بازی تیمش برابر فیورنتینا در سری آ در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

آلگری در مورد این بازی گفت:

"به جز کین و دی‌شیلیو مابقی بازیکنان برای بازی فردا در دسترس هستند. فیورنتینا ۳ امتیاز بیش از ما دارد. آن‌ ها بازیکنانی تکنیکی دارند که در زمین عملکرد خوبی داشتند و یک مربی خیلی خوب هم دارند. باید بازی خوبی انجام دهیم، هم از نظر فنی و هم از نظر دفاعی. خیلی خوشحالم که ماتیاس سوله به تیم ملی آرژانتین دعوت شده اما باید بذاریم در آرامش به کارش ادامه دهد و رشد کند؛ او خیلی جوان است. تیم دوم بسیار اهمیت دارد چرا که به بازیکنان اجازه تجربه حضور در رقابت‌ های سری سی را می‌ دهد. پیش از این که متقاعد شویم آن‌ ها توانایی حضور در تیم اول یا سری آ را دارند، باید در سری بی هم بازی کنند و این مهم است. این راهی است که متاسفانه اغلب اوقات طی نمی‌ شود و این ریسک وجود دارد که بازیکن در این راه از مسیرش خارج شود. باید به روندمان ادامه دهیم. بعد از پیروزی مقابل زنیت، باید گل‌ های کمتری بخوریم و دو شکست اخیرمان در سری آ را به فراموشی بسپاریم. باید با آرامش، به خودمان فشار بیاوریم و کار کنیم."

مکس آلگری در ادامه گفت:

"کوادرادو هم در دسترس است؛ او در سال‌ های اخیر کارهای بزرگی برای تیم کرده و بازی‌ های زیادی انجام داده است. این که چه کسانی خط حمله تیم را تشکیل خواهند داد، فردا مورد ارزیابی قرار می‌ گیرد. هر دوی لوکاتلی و مک‌کنی پیشرفت زیادی کرده‌ اند. وستون همچنین در هر بازی ۲-۳ موقعیت خوب داشته و فرم خوبی دارد. از چالش‌ هایی که در مواجهه با آن‌ ها هستیم خوشم می‌ آید، چیزهای زیادی هستند که می‌ توانند بهتر شوند. هر باخت داستان خودش را دارد و باید به‌ خوبی آنالیز شود؛ عملکردهای بدی نداشته‌ ایم اما اگر زیاد گل می‌ خورید پس یک‌ جای کار می‌ لنگد. بازی مقابل زنیت نباید نقطه اوج ما باشد، این‌ ها باید به یک چیز طبیعی تبدیل شوند که خوشبختانه در لیگ قهرمانان آن را داشتیم اما در لیگ این گونه نبوده است. باید از نظر روحی پیشرفت کنیم؛ شما برنده بازی می‌ شوید، آن را کنار می‌ گذارید و به بازی بعدی فکر می‌ کنید."

سرمربی بانوی پیر در پایان ضمن اشاره به مشکل اساسی یوونتوس در فصل جاری رقابت ها گفت:

"ولاهوویچ بازیکن خوبی است و اعداد و ارقام اشتباه نمی‌ کنند، اما ما مدافعانی عالی داریم. تنها بازی‌ ای که نگرش اشتباهی داشتیم، بازی با ورونا بود. مشکل اساسی ما، عقب‌ نشستن بعد از به برتری رسیدن است؛ دلیل آسیب‌ پذیری مان همین است. دیبالا به‌ نظرم پخته‌ تر و مشتاق تر می‌ آید، او هر روز به‌ درستی تمرین می‌ کند و در زمین هم این را نشان می‌ دهد. او به‌ خوبی از مصدومیتش ریکاوری کرده است. همیشه همان طور که تمرین می‌ کنید، در زمین بازی می‌ کنید. در حال حاضر ما در تمامی بازی‌ های لیگ محکوم به بردن هستیم، تا زمانی‌ که به ثبات روحی برسیم. باید واقع‌ بین و عمل‌ گرا باشیم. بازی‌ هایمان در لیگ همیشه با اما و اگر همراه بوده و این خوب نیست. موراتا بالاخره گلزنی کرد، او بازیکنی است که وقتی گل می‌ زند راهش را پیدا می‌ کند. کایو هم به‌ خوبی به روند رشدش ادامه می‌ دهد، از نظر جسمانی بهتر شده و می‌ تواند به‌ عنوان مهاجم نوک یا پشت مهاجم بازی کند. صحبت از پتانسیل بازیکن ها بی‌ فایده است؛ ربیوت باید بهتر کار کند و این بدیهی است!"

9404

109 نظر