لژیونرهای قطر| گل رضائیان به داد السیلیه نرسید/ یاران اسماعیلی همچنان روی نوار موفقیت

لژیونرهای قطر| گل رضائیان به داد السیلیه نرسید/ یاران اسماعیلی همچنان روی نوار موفقیت

پایگاه خبری فوتبالی - هفته نهم لیگ ستارگان فوتبال قطر امشب به پایان رسید که نتایج جالبی برای لژیونرهای ایران در آن به ثبت رسید.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، فوتبال حوزه خلیج فارس با حضور لژیونرهای ایران در قطر، شاهد رقم خوردن نتایج و اتفاقاتی بود که با هم مروری بر آن خواهیم داشت.

در هفته نهم لیگ ستارگان قطر، الوکره در حضور نود دقیقه ای امید ابراهیمی با نتیجه 4 بر یک برابر ام صلال درهم کوبیذه شد. اگرچه تک گل این تیم روی پاس بازیکن ایرانی اش به ثمر رسید اما در پایان نتیجه نامطلوبی برایش رقم خورد. یاران ابراهیمی با این شکست، در رده پنجم لیگ قطر باقی ماندند.

در دیگر بازی این هفته این رقابت ها، السیلیه که رامین رضائیان را در اختیار دارد، با نتیجه 2 بر یک مغلوب قطر شد. در این رقابت نزدیک، رضائیان موفق به گلزنی برای تیمش در دقیقه 80 شد اما نتوانستند از شکست بگریزند. این تیم هم اکنون در رده یازدهم لیگ دوازده تیمی قطر قرار دارد و اوضاع نامطلوبی را پشت سر می گذارد.

العربی نیز که فرشید اسماعیلی را در اختیار دارد و 80 دقیقه نیز امشب برایش بازی کرد، با نتیجه 2 بر صفر الخور را شکست داد. با این پیروزی، الخور همچنان در قعر جدول ماند. یاران اسماعیلی با این نتیجه، به 19 امتیاز در رده سوم مسابقات ایستاد.


1470

24 نظر