مثلث جدید خط حمله بارسلونا در آستانه آمدن ژاوی؟

مثلث جدید خط حمله بارسلونا در آستانه آمدن ژاوی؟

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا در بازی قبلی خود که در بازی چهارم از دور گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بود، موفق شد با نتیجه یک بر صفر دیناموکیف را شکست دهد و بدین ترتیب هر سه امتیاز آن بازی را به دست بیاورد.

به گزارش فوتبالی، در این بازی تک گل بارسلونا را آنسو فاتی به ثمر رساند تا بدین ترتیب این بازیکن یک گل حساس و سه امتیازی را برای آبی و اناری ها زده باشد. در حال حاضر سرخی بارخوان به عنوان سرمربی موقت بارسلونا فعالیت می کند اما به نظر می رسد که ژاوی هرناندز در آستانه بازگشت به بارسلونا است و به زودی قرار است هدایت بارسلونا را عهده دار شود و به عنوان سرمربی جدید این تیم برگزیده شود.

سرخی بارخوان با بازگشت عثمان دمبله و در دسترس قرار گرفتن او، در نیمه دوم بازی مقابل دیناموکیف، این بازیکن را وارد زمین کرد و بدین ترتیب یک مثلث ویژه را در خط حمله بارسا شکل داد که این مثلث ویژه عبارت بود از فاتی، دیپای و عثمان دمبله.

دمبله به طور غیر مستقیم روی گلی که بارسلونا زد تاثیر گذار بود چرا که باعث اشتباه مدافع دیناموکیف شد. اکنون به نظر می رسد که از یک مثلث هجومی جدید پیش از آمدن ژاوی در بارسا رونمایی شده است و باید دید که ژاوی از دمبله، فاتی و دیپای در کنار هم استفاده خواهد کرد یا برنامه دیگری دارد.

1470

763 نظر