آغاز کننده و پایان دهنده سلطه یوونتوس بر ایتالیا من بودم

آغاز کننده و پایان دهنده سلطه یوونتوس بر ایتالیا من بودم

پایگاه خبری فوتبالی - آنتونیو کونته سرمربی جدید تاتنهام اعلام کرد هر کاری برای کسب پیروزی با این باشگاه خواهد کرد و فاش کرد که یکی از افتخاراتش، آغاز و تمام کردن سلطه یوونتوس بر سری آ بوده است. 

به گزارش فوتبالی، روز سه شنبه سرانجام مدیران تاتنهام هاتسپر با آنتونیو کونته برای جانشینی نونو اسپیریتو به توافق رسیدند و این سرمربی پرافتخار ایتالیایی، رسما به عنوان سرمربی جدید تیم شمال لندنی انتخاب شد. کونته افتخارات زیادی در ایتالیا کسب کرده است و او توانست در سال 2011-12 به همراه یوونتوس قهرمان ایتالیا شود و قهرمانی‌های متداول یووه تا سال گذشته ادامه داشت تا این که اینتر موفق شد با هدایت کونته بعد از 11 سال قهرمان سری آ شود تا ایتالیا قهرمان دیگری جز بیانکونری بعد از یک دهه داشته باشد. 

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، کونته در گفت و گویی با وبسایت رسمی باشگاه تاتنهام گفت: "فلسفه من بسیار ساده است. ما می‌خواهیم فوتبالی جذاب برای هواداران ارائه دهیم، تیم باثباتی داشته باشیم و بتوانیم برای فتح جام‌ها بجنگیم."

کونته در ادامه گفت: "اینتر و یووه؟ این مسائل مربوط به گذشته است و من در زمان حال زندگی می‌کنم. برای یوونتوس 13 سال بازی کردم و چیزهای زیادی برنده شدم. سپس به عنوان مربی بازگشتم و 9 جام پشت سر هم برنده شدم. این به این معناست که شما بر همه چیز چیره شده بودید. من این چرخه را آغاز کردم و سپس همراه با اینتر، به آن پایان دادم."

4416

241 نظر