میلان و بحران دفاع چپ در آستانه تقابل با یاران طارمی و اینتر

میلان و بحران دفاع چپ در آستانه تقابل با یاران طارمی و اینتر

پایگاه خبری فوتبالی - تیم فوتبال میلان در آستانه‌ی دیدار امشب مقابل پورتو در لیگ قهرمانان اروپا، با بحران در پست دفاع چپ تیم خود روبه‌رو شده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از رسانه های ایتالیایی، تئو هرناندز، مدافع فرانسوی روسونری در دیدار برابر آ اس رم با دریافت کارت زرد دوم و اخراج از زمین مسابقه به صورت خودکار به لیست غایبان میلان برای دربی حساس هفته آینده برابر اینتر اضافه شد؛ هر چند که او می تواند میلان را در لیگ قهرمانان برابر پورتو همراهی کند و محرومیت او فقط شامل سری آ می شود.

با این حال، ساعاتی پیش دانیله لونگو از رسانه‌ی میلان نیوز ایتالیا مدعی شده که فوده بالو توره نیز در تمرینات امروز میلانی ها غایب بوده است؛ بازیکنی که در غیاب تئو هرناندز، انتخاب دوم استفانو پیولی در این پست و منطقه از زمين بازی می باشد.

به احتمال فراوان، این ملی پوش سنگالی با مشکل مصدومیتی روبه‌رو شده که در دیدار برابر تورینو نیز باعث شد نتواند تیمش را همراهی کند ( به دلیل خطای شدید سوریانو بر روی مچ پای او که منجر به اخراج بازیکن نیز شد). در صورتی که او نتواند برای دربی یکشنبه شب آماده شود، میلان با یک بحران دفاع کناری چپ روبرو خواهد بود.

داویده کالابریا تنها گزینه خوب برای استفاده در سمت چپ می باشد؛ چرا که کالولو در سمت چپ عملکرد بسیار ضعیفی داشته است.

9404