نمایندگان فیورنتینا تماشاگر بازی آزمون جلوی یوونتوس

نمایندگان فیورنتینا تماشاگر بازی آزمون جلوی یوونتوس

پایگاه خبری فوتبالی – رسانه‌های ایتالیایی از جدیدترین مشتری مهاجم ایرانی زنیت رونمایی کردند.

به گزارش فوتبالی، ماجرای لینک شدن سردار آزمون به تیمهای مختلف، تبدیل به یک مساله تکراری شده و همانطور که قطعا در جریان هستید، مهاجم زنیت گفته تا پایان قراردادش با تیم روسی، به جدایی از این تیم فکر نمی‌کند منتهی رسانه‌های اروپایی دست از شایعه‌سازی درباره این بازیکن برنمی‌دارند.

کمتر از 24 ساعت بعد از گلزنی آزمون در بازی یوونتوس و زنیت، حالا رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند که فیورنتینا جدیدترین تیمی است که عملکرد مهاجم زنیت را در نظر گرفته است.

بر اساس این گزارش‌ها، جدایی دوشان ولاهوویچ از فیورنتینا را باید قطعی دانست و به نظر می‌رسد این مهاجم صربستانی راهی یکی از دو تیم منچسترسیتی یا تاتنهام در لیگ جزیره شود.

در چنین شرایطی، باشگاه فیورنتینا به دنبال گزینه مناسبی برای جانشینی این مهاجم هستند و سردار آزمون یکی از گزینه‌های مورد نظر آنهاست.

طبق نوشته سایت firenzeviola، نمایندگان باشگاه فیورنتینا، بازی دیشب یوونتوس و زنیت را از نزدیک دیدند تا آخرین وضعیت آزمون را بررسی کنند. مهاجمی که قراردادش با زنیت در تابستان 2022 به پایان می‌رسد و به جز فیورنتینا، باشگاههای دیگری در ایتالیا هم به دنبال جذب مهاجم تیم ملی ایران هستند.


1984

92 نظر