بازگشت هافبک خلاق به ترکیب لیورپول و کاهش فشار از کلوپ

بازگشت هافبک خلاق به ترکیب لیورپول و کاهش فشار از کلوپ

پایگاه خبری فوتبالی - یورگن کلوپ سرمربی آلمانی تائید کرد که تیاگو آلکانتارا هافبک اسپانیایی می‌تواند در دیدار چهارشنبه شب برابر اتلتیکو مادرید، قرمزها را بعد از دو ماه دوری از میادین همراهی کند. 

به گزارش فوتبالی، در روز هجدهم ماه سپتامبر، تیاگو در دیدار مقابل کریستال پالاس در لیگ برتر انگلیس از ناحیه ساق پا مصدوم شد و تا امروز نتوانست یک دقیقه بازی کند، اما حالا به تمرینات گروهی برگشته و می‌تواند لیورپول را در دیدار چهارشنبه مقابل اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند. 

به نقل از سایت گل، همچنین کلوپ در کنفرانس خبری امروز تائید کرد که فابینیو نیز بعد از سپری کردن دو هفته ریکاوری، می‌تواند فردا شب در آنفیلد بازی کند. او در این باره گفت: "تیاگو و فابینیو امروز در تمرینات شرکت کردند و شرایط کاملا عادی داشتند و این خبر خوبی است. حضور آن‌ها می‌تواند کمک زیادی به ما در زمین بکند." 

کلوپ در ادامه افزود: "نبی کیتا در بازی مقابل برایتون از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و فکر کنم چند وقتی دور از میادین باشد. به غیر از آن، جیمز میلنر هم نمی‌تواند ما را همراهی کند. مصدومیت‌ها در این مقطع از فصل یک امر عادی است و ما باید این موضوع را بپذیریم." 

4416

215 نظر