رونمایی از جدیدترین پدیده بارسلونا: عبدالصمد الزلزولی!

رونمایی از جدیدترین پدیده بارسلونا: عبدالصمد الزلزولی!

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا در شروع لالیگا شرایط وحشتناکی داشته است و در مقابل آلاوز نیز به تساوی رضایت داد تا همچنان در رتبه نهم لالیگا بماند و از کسب سهمیه اروپایی دور باشد.

به گزارش فوتبالی، سرجی بارخوان سرمربی موقت بارسلونا در اولین حضورش نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی را کسب کند و مصدومیت آگوئرو و پیکه نگرانی ها را بیشتر کرد اما به نظر می رسد که حداقل یک نفر می تواند از بازی دیشب خوشحال باشد: عبدالصمد الزلزولی.     

این بازیکن 19 ساله که در بارسلونای بی حضور دارد، در دقیقه 80 بازی مقابل آلاوز به جای اسکار مینگزا وارد زمین شد تا برای اولین بار برای بارسلونا بازی کند. با این تعویض، سرجینیو دست به پست دفاع راست رفت تا عبدالصمد در کارهای هجومی شرکت کند.

الزلزولی به اولین بازیکن متولد مراکش تاریخ باشگاه بارسلونا تبدیل شد. البته پیش از این مونیر الحدادی نیز برای بارسا بازی کرده بود اما مونیر متولد اسپانیا است و حتی برای تیم ملی اسپانیا بایز کرده هر چند که اخیرا به عضویت تیم ملی مراکش درآمده است.

عبدالصمد متولد شهر بنی ملال در مرکز مراکش است که در تابستان از هرکولس راهی تیم آکادمی بارسولنا شد. او در تیم هرکولس 22 بازی در لیگ دسته سه اسپانیا و کوپا دل ری انجام داده بود. این بازیکن در همه رده های سنی برای مراکش بازی کرده و سرعت و قدرت کنترل خوب بالایی دارد و توان بازی در هر دو جناح خط حمله را دارد.

4125

377 نظر