لحظه‌ای که آگوئرو در اولین بازی فیکس خود با درد قفسه سینه زمین را ترک کرد!

لحظه‌ای که آگوئرو در اولین بازی فیکس خود با درد قفسه سینه زمین را ترک کرد!

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا و دپورتیوو آلاوز در ادامه بازی های هفته دوازدهم رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا بارسلونا همچنان در کسب پیروزی ناکام باشد.

به گزارش فوتبالی، بارسلونا پس از شکست مقابل رئال مادرید و شکست مقابل رایو وایکانو اکنون در خانه مقابل دپورتیوو آلاوز متوقف شد تا هفته های کابوس واری را در لالیگا سپری کرده باشد.

با اخراج رونالد کومان و آمدن سرخی بارخوان، تغییراتی جزئی در ترکیب بارسلونا ایجاد شد به طوری که بارخوان در اولین بازی خود به عنوان مربی بارسلونا، سرخیو آگوئرو را به عنوان بازیکن فیکس از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داد تا آگوئرو اولین بازی فیکس خود را در بارسلونا تجربه کند. آگوئرو در این بازی با بدشانسی مواجه شد به طوری که در دقیقه 40 با درد قفسه سینه مواجه شد و بارخوان او را تعویض کرد و بدین ترتیب آگوئرو در اولین بازی فیکس خود در بارسلونا با درد زمین را ترک کرد.

سرخی بارخوان پس از بازی گفت که آگوئرو به بیمارستان منتقل شده است و به نظر می رسد که در طول بازی با مشکلی قلبی مواجه شده چرا که درد ناحیه قفسه سینه می تواند نشان دهنده عملکرد نامناسب قلب باشد.

1470

235 نظر