ایستادگی جانانه اوساسونا برابر رئال مادرید/ صعود لوس بلانکوس به صدر علی‌رغم ناکامی در کسب پیروزی

ایستادگی جانانه اوساسونا برابر رئال مادرید/ صعود لوس بلانکوس به صدر علی‌رغم ناکامی در کسب پیروزی

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در دیدار خانگی برابر اوساسونا با تساوی بدون گل متوقف شد. 

به گزارش فوتبالی، در ادامه هفته یازدهم لالیگا اسپانیا، دو تیم رئال مادرید و اوساسونا از ساعت 23 به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به میدان رفتند. دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که شاگردان آنچلوتی با 20 امتیاز در رده سوم و اوساسونا با 18 امتیاز در رده هفتم قرار داشت و سرمربی ایتالیایی رئال مادرید می‌دانست که بازی سختی در پیش دارد. کهکشانی‌ها در روز یک شنبه موفق شده بودند در ورزشگاه نیوکمپ برابر بارسلونا به پیروزی دو بر یک دست پیدا کنند و از نظر روحیه و انگیزه، در بالاترین سطح قرار داشتند. 

در نیمه اول رئال مادرید با اختلاف تیم برتر میدان بود. آن‌ها از همان ابتدا نبض بازی را در دست گرفتند و حملات خود را سمت دروازه مهمان ترتیب دادند، اما بی دقتی مهاجمان باعث شد تا فرصت‌ها از دست برود و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یابد. 

در نیمه دوم شرایط همانند نیمه اول بود. رئال مادرید توپ و زمین را در اختیار داشت و اوساسونا در لاک دفاعی فرو رفته بود. در این نیمه کریم بنزما، کاسمیرو و مارسلو هر کدام فرصت‌های بسیار خوبی برای پیش انداختن رئال مادرید را داشتند، اما دفاع مستحکم اوساسونا اجازه این کار را به آن‌ها نداد و لوس بلانکوس در این بازی با تساوی 0-0 متوقف شد. 

4416

369 نظر