لیگ برتر والیبال| آغاز هفته دوم با پیروزی شهداب، شهرداری ارومیه، هراز و سپاهان

لیگ برتر والیبال| آغاز هفته دوم با پیروزی شهداب، شهرداری ارومیه، هراز و سپاهان

پایگاه خبری فوتبالی - هفته دوم لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۰ با پیروزی تیم‌های شهداب یزد، هراز آمل، شهرداری ارومیه و فولاد سپاهان اصفهان برابر حریفان خود آغاز شد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (چهارشنبه) با هفت دیدار پیگیری می‌شود.
شهرداری ارومیه نخستین تیم فاتح این هفته بود که در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 21 و 25 بر 22 میزبان خود پاس گرگان را شکست داد و به دومین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.

شهداب یزد، صدرنشین هفته نخست در دومین مسابقه این هفته میزبان شهرداری ورامین بود و سه بر صفر میهمان خود را شکست داد تا به دومین برد خود دست یابد و در صدر جدول باقی بماند. ورامینی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 21 و 25 بر 19 نتیجه را واگذار کردند تا نخستین شکست فصل را خود را تجربه کنند.

شاگردان رحمان محمدی‌راد در تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نیز در این هفته پیروز شدند. سپاهان در تهران موفق به شکست سه بر صفر پیکان شد و دومین برد خود را جشن گرفت. پیکان هم در سه ست متوالی و با امتیازهای 29 بر 27، 25 بر 21 و 25 بر 18 مغلوب نماینده اصفهان شد.

دربی مازنی‌ها در هفته دوم لیگ برتر در مجموعه ورزشی شهید صدر رامسر برگزار شد و شاگردان بهروز عطایی در تیم هراز آمل موفق به کسب دومین پیروزی متوالی خود شدند. هراز آمل با امتیازهای 19 بر 25، 18 بر 25 و 18 بر 25 میزبان خود را شکست داد و سه امتیاز کسب کرد.


1470

31 نظر