اکبرپور: تا فردا به مدیران ماشین‌سازی فرصت می‌دهم

اکبرپور: تا فردا به مدیران ماشین‌سازی فرصت می‌دهم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم ماشین سازی تبریز نسبت به شرایط بد تیمش واکنش نشان داد و به مدیران باشگاه اولتیماتوم داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، علیرضا اکبرپور سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در خصوص وضعیت حقوقی باشگاه و سردرگمی بازیکنان و کادرفنی باشگاه گفت: تا فردا پنجشنبه 6 آبان ماه به مالک و مدیریت باشگاه فرصت داده‌ایم تا تکلیف قراردادها و بدهی‌های مربوط به ایشان را روشن سازد، اگرچه همه ما بعید می‌دانیم ایشان توان مالی و پولی برای پرداخت بدهی بازیکنان و رفع محرومیت باشگاه ماشین‌سازی داشته باشد.

 وی افزود: ولی با این همه فردا پنجشنبه آخرین فرصتی است که من و بازیکنان می‌توانیم صبر کنیم، در صورتی که تا فردا مشکلات پیش آمده با پرداخت بدهی‌ها از جانب مالک باشگاه برطرف نشود به رغم میل باطنی با برگزاری یک کنفرانس خبری همه اتفاقات رخ داده طی چند ماه گذشته را ناگزیر به آگاهی عموم فوتبالدوستان آذربایجان به خصوص به اطلاع هواداران فهیم و نجیب ماشین‌سازی خواهم رساند.

 اکبرپور در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: حرفهای شنیدنی فراوانی دارم، فردا پنجشنبه 6 آبان هر آنچه که نیاز است را به زبان خواهم آورد.۴۱۵۴

46 نظر